Sohbet'e Giriş

ZEHİRLİ TOPRAKLAR

ZEHİRLİ TOPRAKLAR

“Ne dersiniz? Durun anında itiraz etmeyin Hiç olabilir mu?” demeyin! Antalya’daki köylüler bizzat kendilerini savunmuşlar, “Ne yapalım kolay değil durumdayız”diyerek. Bu işler böyledir. “Mevlam kayıra deyince”, sav yoldan yola koyulursunuz! 21’inci asırda koltuk almak talep eden bir topluluk amaçlı onay edilemez bir keyfiyet. Peki nedir olup bitenin bize maliyeti? Bekliyoruz, tıp adamlarımız çıkıp anlatsınlar… Şu kadarı bilinen, birey vücudu her derde deva… Bir dizi problemle başa çıkıp bizzat kendini temizleyebiliyor. Ama şunu da biliyoruz ki vücudumuz her konuda mahir değil. Laf konusu tarımsal ilaçları ya da kullanıldığı söylenen hormonları atamıyor. Şunlar
escort denizli
vücudumuzda birikiyor. Mühim sıhhat problemlerine ne amaçla oldu. Çoğu süre olup biten bir sürü sonradan meydana çıkıyor. Ne yazık ki problem büyüyüp görününce anlıyorsunuz. Başka Bir Deyişle geriye dönüşün meydana gelmediği noktada. Milletçe sıhhati tarafından bundan ek olarak yaşamsal olabilecek bir konu olabilmektedir mi?
Toz duman içerisinde kalıyor. Fenerbahçeliler biricik federasyonumuzu istifaya çağırıyorlar. Sürat kesmeyip spor bakanını da çekilmeye çağrı ediyorlar. Yeniden benzer Toroğlu yaşamını kazandığı iş alanına konusunda konuşursa… Bir prof olarak farklı tuhaflıklara işaret ederse… “Hormon konusuna dikkat” dediğinde halkımız kendisine aldırmıyor… Üreticiler kötü söz etmekte, bakansa adamı azarlıyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın