Sohbet'e Giriş

Yüzde surat golü saymadılar

Yüzde surat golü saymadılar

Her hafta oynadığı oyunun üzerine çıkmayı muvaffak olan Kasımpaşa, geçtiğimiz gün hakemlerin tırpanını yedi.Karşılaşmanın sonlarına gerçek oyuna girer girmez topla buluşan Turgut Doğan’ın yaptığı ortayı ağlara gönderen Koita’nın golünü ortada orta hakem Tolga Özkalfa olabilitesi yüksek saydı. Ortada yuvarlağa gerçek koşmaya başladı. Benzer anda hemen yan hakemin ikazı gelmiş olacak ki, golü iptal ettiğini söyledi.
andı. Hemen Yan orta hakem de Özkalfa’nın golü vermesiyle beraber öncesinde ortada çizgiye gerçek koştu. Ardından, bir anda durdu. Aklına ne geldiyse bayrağını kaldırıp,”Ofsayt…” diye konuştu. Semt mücadeleninde dahi dövüş çıkaracak bir vaziyetin yaşanması akıllara her çeşitli senaryoyu getiriyor. Önce hemen yan hakemler ofsayt kararı verdiklerinde bayrağı kaldırıp, yerlerinde sabit durur, oyunun başlamasını beklerler. Geçtiğimiz Gün bu uygulamanın kalktığını gördük. Pozisyonu bir ek olarak tekrar izlediğimizde atılan golün temiz meydana geldiği, ofsaytla
gaziantep escort bayan
uzaktan yakından bir alakası meydana gelmediği açıkça ortada.
Şuanda, Kasımpaşa ne yapsın?Kaçırdığı gollere mi üzülsün, yoksa elinden edinilen puana mı? Geçtiğimiz sezon yaşadıkları unutulmadı. Hakemlerin, yöneticilerin atılan golün ne sebeple verilmediğini izahı gerekmektedir. Biz de bilelim. Ne Sebeple yüzde surat gol geçersiz sayıldı?
Karşılaşmaya gelince… Oyunu iki farklı kısımda değerlendirmekte yarar var. İlk yarı ev sahibi birlik ek olarak dikkatliydi ve oyun üstünlüğüne sahipti. Golün sonrasında korumasını bir duvar benzeri sağlamlaştırıp, kontra toplarla 2. gol beklentisi içerisine girdiler. Süre süre fırsatlar da yakaladılar.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın