Sohbet'e Giriş

Yeni Renault Clio R.S. 200 EDC gündelik yaşamda huzur ve performans

Yeni Renault Clio R.S. 200 EDC gündelik yaşamda huzur ve performans

Yeni Clio R.S. 200 EDC, çift kavramalı EDC vites kutusu ve Renault Sport aracılığıyla geliştirilen yepyeni motor 1.6 Turbo 200 bg ile spor araba yelpazesini genişletiyor.

Yeni Clio R.S. 200 EDC, Renault’nun konfor ve çok yönlülük konusundaki deneyimine, hem de Renault Sport Technologies’nin yarış kapsamında meydana getirdiği uzmanlığına dayanıyor. Yepyeni Clio R.S.’te sürüş kolaylığı ve kudretli huzur şaşırtıyor.

Yeni Renault Clio R.S. 200 EDC arzu edilen ritim ya da kullanım alanına yönelik şoförünün isteklerine uyumlu biçimde kendini gösteriyor : uslu ya da açıkça sportif, şehirli ya da otobancı, aile ya da tamamıyla haz tutkunu.

Yeni Renault Clio R.S. 200 EDC’nin sergilediği benzersiz performans, sürüş konforu ve hesaplı petrol kullanımı ile birleşiyor. Yepyeni Clio R.S. 200 EDC yalnızca sürüş keyfi ve oldukça başarılı sportif performansları sağlamıyor.

Pistte 100 kilometrede 6,3 litrelik tek petrol kullanımı ile, otomobil bununla birlikte tasarruf ve etraf ile ilgili değişime sokak açıyor. Konfora gelince, her koşulda ortaya çıkarak, kaçınılmaz sağlamlıkla mükemmel sokak tutuşunu birleştiriyor. Yepyeni Clio R.S. 200 EDC her düzeyde organizasyon sözünü tutuyor.

Renault Sport Technologies aracılığıyla tasarlanan ve Dieppe (Normandiya) imalat hanesinde ihtiras ile üretilen Yepyeni Renault Clio R.S. 200 EDC yalınlığı arayanlar civarı cazip spor araba tutkunlarına da hitap ediyor.

Yeni Clio R.S. 200 EDC Türkiye’ye Mart 2013’ten bu yana sipariş üstüne getirilecek.

Yeni Renault Clio R.S. 200 EDC: Zerafet ve sportif adrenalin karışımı

Yeni Clio R.S. 200 EDC, his odaklı, dik performans ve F1’e göz kırpan, sade, duygusal ve ateş gibi tek dizayn sunuyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın