Sohbet'e Giriş

Yeni Aşıklar Zayn Malik ve Gigi Hadid

———–

Yeni Aşıklar Zayn Malik ve Gigi Hadid

Yeni aşıklar Zayn Malik ve Gigi Hadid içten bir biçimde objektiflere yakalandı. Victoria’s Secret’ın çiçeği burnunda yepyeni meleklerinden biri Gigi Hadid. Populer top model Geçen günlerde yapılmış olan Amerikan Müzik Ödülleri gecesine katıldı.
Ünlü top model gecenin sonrasında Los Angeles’ta tertip eden partiye katıldı. Gigi Hadid’e gecede eskiyen One Direction azasi Zayn Malik eşlik etti. Gece objektiflere takılan içten pozlar ve yepyeni bir aşk söylentisi ile sona erdi.
Sohbet eden ikilinin sevgili oldukları dedikodusu süratle yayıldı. 20 yaşlarındaki manken Gigi Hadid ile Zayn Malik’in içten pozları iddiaları gerçek çıkardı.

US Weekly haberine yönelik, “İlişkileri fazladan yepyeni. Zayn Malik çok mutlu” izahını yapıldı.
Haziran ayı içinde Joe Jonas’la ilişkisi başlayan Hadid, üç hafta öncesinde sevgilisinden ayrılmıştı. People mecmuasına konuşan bir kaynak, çiftin nihai zamanlar hemen hemen beraber hiç vakit geçirmediğini ifade etti. Gigi ve Joe tamamıyla iş yoğunluklarından ötürü birbirlerine vakit ayıramadıkları amaçlı ayrıldıklarını belirtildi.
Gigi Hadid Victoria’s Secret Show’una hazırlandığı dönemde başka markaların da modelliğini yaptığı amaçlı çok yüklü bir aşama yaşıyordu.

Sizde Yorum Yapın