Sohbet'e Giriş

Yaşam Koçu, Koçluk Hizmeti ve Hayat Koçluğu Hakkında


Yaşam Koçu, Koçluk Hizmeti ve Hayat Koçluğu Hakkında

Belki artık hedefiniz dahi yok, belki de sizi hayat nereye savuruyorsa oraya gerçek gidiyorsunuz. Ne dilediğinizi, ne olmanız gerektiğini, sizi ne türlü bir hayat sevinçli ederdi bilmiyorsunuzdur?. Şimdiye civarı çok düşünmemiş de olabilirsiniz. Veya sizin amaçlı başkaları bugüne civarı düşünmüştür. Sizde başkalarının istediği hayatı yaşayarak, hemen ki siz olmuşsunuzdur. Ancak oda ne? Geriye dönüp baktığınızda geçtiğimiz zaman sizi memnun etmiyor mu ? Esasında sevinçli olmanız amaçlı öğretilen ne yaptıysanız hiç işe yaramadı mı?
Belki de atalarınızın Karmalarına takılıp kaldınız. Hiç farklılık etmeden, İstemediğiniz bir hayatı kendinize çektiniz. Atalarınızın yargıları, sizin yargıladıklarınız. Benzer vakaları siz kaçtıkça, bir daha tekrar sizlere yaşatmadı mı?. Çoğalış bu kısır döngüden çıkış vakti sizce de gelmedi mi FARKLıLıK ETTİĞİNİZ AN; TAM ZAMANI

Koçluk hizmeti; Almak amaçlı sizin hayatınızda sıkıntı olarak gördüğünüz, belki de çok yola başvurup, çok yerde çare arayıp, ara ara da gelici belli bir süre ani analiz eder bulduğunuz, hayatınızda yolunda gitmeyen bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. Şunlar aile ilişkileri, özel hayat, kariyer,sağlık, refah, enbaşta olmak üzere çok konu olabilir.Yaşam Koçu yaşamınızı evrensel anlamda; Düzene koyma, hayat maksadı belirlemeniz de dayanak olma, ve hedeflerinize giden yöntemde istikrarla ilerlemenizi temin edecek, bizzat kaynaklarınızın farkına varmanızı olanağı sağlar. Özgüveninizi tekrar elinize alma, yaşama bende varım diyecek motivasyonu ve inancı bir daha elde etmede, hayat koçu hizmeti almak çok isabetli bir karardır.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın