Sohbet'e Giriş

Volvo İş Makinaları 2013’ün en kârlı fırsatını sunuyor

Volvo İş Makinaları 2013’ün en kârlı fırsatını sunuyor

Türkiye’de ASC Türk’ün satış ve satış sonrasında hizmetleri garantisi altında meydana gelen Volvo İş Makinaları 2013’ün en kârlı fırsatını sunuyor. 2012 model Volvo ekskavatörler yüzde 0 getiri ve 24 ay vade seçeneğiyle piyasaya sunuluyor. 31 Mart’a civarı sürecek meydana gelen kampanyadan yararlanmak isteyenler aynı zamanda Volvo Finansal Kiralama’nın da desteğini alıyor.

Performansta ve petrol tasarrufunda kudretli Volvo ekskavatörler bu kampanya ile hem işletme sahiplerinin yüzünü güldürecek aynı zamanda fiyatları düşürecek.

Volvo Ekskavatörlerin Kudretli Özellikleri

Volvo, şantiyede harcanan her saniyenin kıymetini bilir ve dik randıman beklentilerini karşılamak amaçlı çalışır. Bu kudretli kalite zihniyeti çerçevesinde tasarlanan ekskavatörler, kullanılan yakıtın her damlasının hakkını verici ve hidrolik sistemle tam tek ahenk içerisinde personel Volvo Motor Teknolojisiyle yüklüdür. Volvo Motor Teknolojisi operatöre en duyarlı operasyonlarda dahi tam verimli, huzurlu iş imkânı sağlamak üzere geliştirilmiştir. Sağladığı olanakların yanında düşük petrol tüketimiyle de rakiplerine karşın avantaj olanağı sağlar.

Gelişmiş hidrolik sistemi yardımıyla ek olarak çabuk çevrim müddetleriyle çalışmayı olası kılan ekskavatörler dik kazma gücüne sahiptir. Volvo Motor Teknolojisi’nin de birleşimiyle dik kazma gücü, çabuk iş çevrim sürelerinin yanında harika tek kaldırma kuvvetine de sahip meydana gelen Volvo ekskavatörlerde, uzunca hayat ve en yüksek çekiş gücü sağlayabilmek için çok duyarlı ısıl işlemlerden geçirilmiş yürüyüş kulübü elemanları kullanılır.

Ayarlanabilir koltukları ve kapsamlı alanıyla bütün etrafı görme imkanı imkanı sunan kabini operatörün konforlu çalışmasına olanak tanır. Her çeşitli arazi koşulunda dayanıklılığıyla dikkat çeken sağlam şasisi, pratik değil iş şartlarına ahenk temin edecek biçimde tasarım edilen bom ve arm’ları, pratik kepçe ve takım değiştirmek amaçlı geliştirilmiş çok istikametli çabuk bağlantı sistemleri ve servis kolaylığıyla Volvo Ekskavatörler işletmelere ölçüt katıyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın