Sohbet'e Giriş

Ünlü oyuncu muradına erdi

Ünlü oyuncu muradına erdi

“İyice anladım ki ben tam evlenme kadınıyım” diyen ünlü oyuncu Pelin Karahan da; günümüzde birçok bir rağbet gören ‘önce çocuk, ardından nikah’ modasına uymuştu. Kasım 2013’te önce eşinden boşanan Karahan, arayı pek açmadan işadamı Bedri Güntay ile flört etmeye başlamış; Haziran 2014’te de vuslata ermişti.
Yeniden evlenebilmesi amaçlı beklemesi gerekli olan 300 gündelik ‘iddet müddeti’nin kaldırılması amaçlı mahkemeye müracaat eden Karahan’ın, niye bu civarı ivedî ettiği, karnı büyüdüğünde anlaşılmıştı! Anne olmak amaçlı can atan harika oyuncunun,

evvelki gün muradına erdiğini öğrendim. Cuma akşamı Amerikan Hastanesi’ne yatan Karahan, cumartesi bugünü normal doğumla Ali Demir ismini verdikleri oğullarını dünyaya getirmiş. 3.5 kilo doğan Ali Dtalimat’in de, Pelin Karahan’ın da sıhhat hali gayet iyiymiş. Nikah masasına oturduktan altı ay ardından baba meydana gelen ‘hızlı damat’ Bedri Güntay’ın da mutluluktan havalara uçtuğunu öğrendim. Bu Sabah annesi ile hastaneden taburcu olup hanelerine gidecek meydana gelen Ali Dtalimat’in inşallah sıhhati tam, talihi bol olabilir.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın