Sohbet'e Giriş

Ulaşılabilir fiyatıyla “Dacia Lodgy”

Ulaşılabilir fiyatıyla “Dacia Lodgy”

Logan, Sandero ve Duster’dan ardından Dacia ürün gamına yepyeni bir oyuncu; Dacia, Lodgy ile MPV segmentine iddialı bir giriş yapıyor.
Dacia Lodgy ile sıfır km bir MPV sahibi olmak çok daha kolay. Lodgy, iki. el MPV müşterisi ailelere yepyepyeni, çok istikametli ve ekonomik bir araca geçiş inşa etme fırsatı sunuyor.
Lodgy 5 ve 7 şahsiyet iki versiyon ile pazara sunuluyor. Garip eli açık boyutlar ve modülerlik sunan Lodgy, kapsamlı bagaj hacmi ile sınıfının favori. Dacia’nın yepyeni bir hacimlisi kolay ve kullanışlı bir düzene sahip ve iki,617dm3’e civarı transfer kapasitesine sahip bir bagaj hacmi sunuyor.
Lodgy ile beraber, Dacia ürün gamında bundan önce bulunmayan teknolojik ekipmanlar sunuluyor. Bu ekipmanlardan bazıları; ön panele entegre edilmiş meydana gelen dokunmatik yedi inçlik ekrana sahip MEDIA NAV multimedya/navigasyon sistemi ve arka park sensörleri. USB ve bluetooth Dacia ürün gamında önce defa standart olarak bulunuyor.

Lodgy güvenlik donanımlarıyla de farklılık yaratıyor. ABS, ESP, şoför ve ön seyahat gökyüzü yastıkları standart olarak sunuluyor.
Lodgy, bir motorla piyasaya sunuluyor: 1.5 dCi 90bg.
Dizel motor Dacia’nın eco² imzasıyla uygun olup, nihai derece düşük petrol tüketimine ve CO2 emisyonlarına sahip. 4.2 litre/100km (109g CO2/km)

Sandero Stepway ve Dokker Stepway’den ardından Stepway çeşidi Lodgy’de de yer buluyor. Lodgy Stepway, Dokker Stepway’de meydana geldiği benzeri Dacia aracılığıyla tasarlanıp fabrikada üretilen, Türk tedarikçiler aracılığıyla parçaların imalatı ve montajı gerçekleştirilen dünyadaki bir misal. Yalnızca Türk müşterisi amaçlı üretilecek meydana gelen Lodgy Stepway yakın sürede piyasaya takdim edilecek.
Uluslararası istikameti ile paralel olarak Lodgy, az bir zaman önce faaliyete giren dünyanın önce sıfır karbon ve sıfır atıklı araba fabrikası meydana gelen Tanger tesislerinde üretiliyor.
Lodgy, 36.990 TL’den başlayan ücretlerle piyasaya sunuluyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın