Sohbet'e Giriş

Trafik güvenliğine karşı az film, az film senaryosu ve afiş dizayn yarışmasında kocaman ödül

Trafik güvenliğine karşı az film, az film senaryosu ve afiş dizayn yarışmasında kocaman ödül

Trafiğin bir kültür ve hayat şekli meydana geldiğini kabul ettirmek, trafik bilgi ve bilincini artırmak için Güven Evrensel Müdürlüğü aracılığıyla her sene tertip eden ‘Kısa Film, Az Film Senaryosu ve Afiş Dizayn’ yarışmasına müracaatlar başladı.
Bu sene, Eriştirme, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı işbirliği ile TÜVTURK’ün desteğiyle yaşama geçirilen ve ‘Trafikte Sorumluluk Hareketi’ne uyarı çekmeyi hedef alan yarışmada birinciyi 15 bin TL’lik kocaman hediye bekliyor. TÜVTURK Otomobil Kontrol İstasyonları’nın takviyesi ve sponsorluğuyla tertip eden yarışmaya nihai müracaat tarihi 6 Nisan!

Emniyet Evrensel Müdürlüğü aracılığıyla her sene tertip eden ‘Kısa Film, Az Film Senaryosu ve Afiş Dizayn’ yarışması bu sene, TÜVTURK’ün sponsorluğunda gerçekleşiyor. Müsabaka, şoför, seyahat ve yayaların trafik bilgi ve şuurunun artırılması, kamuoyunun alakasının trafik güvenliğine yöneltilmesi, trafiğin bir kültür, bir hayat şekli olduğunun benimsetilmesi ve ele geçirilecek materyallerin bilgilendirme çalışmalarında kullanılmasını amaçlıyor.
Eriştirme, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı koordinasyonunda ve TÜVTURK’ün desteğiyle yaşama geçirilen ve ‘Trafikte Sorumluluk Hareketi’ne meydana gelen alakayı hepten artırması beklenen müsabaka Az Film, Afiş ve Az Metrajlı Spot Senaryosu olmak üzere üç kategoride gerçekleşecek.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın