Sohbet'e Giriş

Toyota’nın gelecekte Ülkemiz ve hayat vizyo

Toyota’nın gelecekte Ülkemiz ve hayat vizyonu

Frankfurt Araba Fuarı’nda görüştüğümüz Toyota Motor Avrupa Başkan Yardımcısı Miguel Fonseca ve Toyota Ülkemiz CEO’su Ali Haydar Bozkurt özel izahlarda bulundu.
Fonseca, Ülkemiz otomotiv pazarının Avrupa’da en pek önem verdikleri pazarlardan biri meydana geldiğini ifade ederek, “Türkiye otomotiv sektöründe çok güzel bir geliyor olacak görüyoruz. Ülkemiz’ye bir fırsatlar ülkesi olarak bakıyoruz”dedi…
Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt ise fuara ilişkili olarak yaptığı bildiride, fuarın en popüler aracının yakın sürede Ülkemiz’de de lansmanı ifade edilecek yepyeni Yaris meydana geldiğini ifade etti.
Bozkurt, Yepyeni Yaris ile Toyota’nın değişim gösteren yüzünün ve tasarım anlayışının bu yil Frankfurt’ta tam

olarak bir biçimde meydana çıktığını ifade ederek, “Toyota Avrupa’da değişim gösteren yüzü ile atağa kalkıyor. Yepyeni ev Toyota modellerinin müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla beraber arzularına da hitap edeceğine inanıyoruz. Toyota, yepyeni dönemde kalite ve dayanıklılığın yanında, fazladan merak verici ve cazip görünüme sahip yeni sezon modelleri ile de kapsamlı kitlelerin öncelikli tercihi olacak”dedi.
Yeni Yaris’in bu senenin Ekim sonu Kasım ayı baş benzeri geleceğini ve piyasaya başlanacağını anlatan Bozkurt, Yepyeni Yaris’in pazardaki fiyatı konumlamasını rekabetçi olarak inşa etmeye çalışacaklarını ifade etti.
Bozkurt, Yepyeni Yaris amaçlı başlangıçta senelik 5 bin adetlik bir satış hedefi koyduklarını bildirerek, bu satış hedefini ürün tedarikiyle beraber hepten yukarıya taşıyacaklarını ifade etti.
Yeni Yaris’e çok güvendiklerini ve çeşitli dizaynıyla bizzat segmentinde bir beğeni kazanacağını tahmin ettiklerini anlatan Bozkurt, böylece meydana koydukları satış hedefini pratik aşacaklarını ifade etti. Bozkurt, Toyota Avensis’in de bu yılsonunda bir makyaj geçireceğini ifade etti.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın