Sohbet'e Giriş

Ticaretin sert, sıvı/akışkan ve gaz hali

Ticaretin sert, sıvı/akışkan ve gaz hali

Doğrusu kullanmayı öğrendim demeliyim. Lapland’da bulunan 2000 kilometrekarelik bu minik alanda kilometrekareye 1.2 birey düşüyor ve bu bireyler, alanda 134 kilometrekareyi bulan göller üstünde turizmle uğraşıyorlar. Bizim Erzurum’un yüzde 10’u ya da yabancı bir biçimde söylersek İspir İlçesi civarı meydana gelen alanda enbaşta araba ve lastik markalarının kış etkinlikleri olmak üzere birçok turizm etkinliği tertip ediyor ve bu etkinliklere öyle ha denince yer bulup katılma imkânı da olmuyor.
Audi markası burada 1992 seneninden beri buz üstünde sürüş etkinlikleri tertip ediyor. Bu sürüş kutlamalarının markayı tercihte ya da markaya ilişkili kalmakta kocaman tesiri meydana geldiği tartışılmaz. Markanın Gaziantep bayii, Gaziantep’te hiç de öyle karlı buzlu havalar meydana gelmediği takdirde, 20 müşterisini eğitime götürüp satışlarını ikiye katlamayı başarmış.

sanliurfa escort
Ama sizlere asıl bir yabancı ticareti anlatacağım.Muonio’nun 134 kilometrekareyi bulan ve kış mevsiminde donan göllerinin esasında içme suyu kalitesinde suyu var. Başka Bir Deyişle yaz mevsiminde başınızı göle sokup bu suyu kolay bir şekilde içebilirsiniz.
Şimdi ticaretin başlıkta da verdiğim sert sıvı/akışkan ve gaz halini anlatmaya başlıyorum.Kışın donmuş göl üstünde farklı sürüş etkinlikleri, motosiklet ve haskilerin çektiği kızaklarla turlar yapıldıktan ardından ilkbaharda göller çoğalış bu iş amaçlı kullanılamaz duruma geliyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın