Sohbet'e Giriş

Tehdit etmek zorunda kaldım

Tehdit etmek zorunda kaldım

BON Jovi, Michael Jackson, Tina Turner, Ricky Martin benzeri hayat yıldızları ülkemize gelince onları daima Levent Ağaoğlu korumaktadır. 14 yil de Tarkan’a hizmet verdi. Tarkan’ın gölgesi oluyor. “Babam gelse tanımam”diyecek civarı işine âşık. Ben 18 senedir tanıyorum. Gözü kimseyi görmez. Geçtiğimiz günlerde karşılaştık, ayaküstü konser iptallerinden bahsettik. Son vakitlerde her biri dertli. Bana bu sektörde çalışanlardan devamlı “Duyun sesimizi” diye iletiler geliyor. Levent ile bunu konuştuk. Bu konularda duyarlı ve duyarlı meydana gelen Tarkan’la neler yaptığından bahsettik. Bilhassa 2011’deki Trabzon konserinde şehit haberlerini duyduğunda Tarkan’ın sahneden indiği anı…
Konserler, organizasyonlar iptal ediliyor. Ne Türlü etkiler bu vaziyet sence?

Terör olaylarında her ülkenin bizzat din, töre, âdet dinamikleri devreye girer. Bir Takım ülkeler bir sürü duyarlı, bir takım ülkeler ek olarak narin bir geçiş yapar. Herkesin içinde bulunduğu ülkenin psikolojisini bilerek hamle atması gerekiyor.
Sen Tarkan’ın en yanında 14 yil hizmet verdin. Tarkan’ın konserleri bu bağlamda bir sürü iptal edildi.
Sosyal ağlar benzersiz haberlerle dolu, bu sebeple halkı muayene etmek zor. Şayet sosyal ağlara bir birşey yansımazsa milletçe birçok oralı olmuyor. Bunun örneğini sözgelimi 2011’de Trabzon konserinde yaşadık.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın