Sohbet'e Giriş

Taylor Swift ve Calvin Harris Aşkı Bitti


Taylor Swift ve Calvin Harris Aşkı Bitti

15 aydır beraber meydana iştirak eden ve aşklarını her fırsatta kameralar karşısında yaşamayı seven sanatçı Taylor Swift ile populer DJ Calvin Harris ayrıldı.
People mecmuasına yönelik ilişkiyi tamamlayan yön Calvin Harris oldu.
26 yaşlarındaki populer sanatçı Taylor Swift ve 32 yaşlarındaki İskoç DJ Calvin Harris yöntemlerini ayırdı. Geçen mart ayı içinde aşk yaşamaya başlayan populer çift, her fırsatta elele gözgöze verdikleri pozlarla ne civarı sevinçli olduklarını gösteriyorlardı. Fakat bu kocaman aşk bitti.

Calvin Harris’e yakın kaynaklar E! News’e şu izahları yaptı: ‘Calvin Taylor’dan hakikaten hoşlanmıştı. Kaldı ki, Taylor birçok de Calvin’in hoşlanabileceği bir kız tipi değildi. O, Taylor’ın ne civarı narin kalpli ve suçsuz meydana geldiğini gördü, bundan çok etkilendi. Yeniden de nihai birden çok aydır Calvin ona karşın dikkatini kaybetmeye başlamıştı. Ayrılmamak amaçlı elinden geleni yapıyordu. Fakat nihai dönemlerde 2 aşıktan çok 2 yakın dost gibilerdi.’
Ayrılık kararına üçüncü bir bireyin gösterişli meydana gelmediği da söylendi: ‘Bu ilişki bir aldatma nedeni ile bitmedi. Yalnızca onlar güzel bir ikili değildi. İşler yürümedi.’
Taylor Swift’in terk edildiği amaçlı çok üzgün meydana geldiği ama etrafına iyi gözüktüğü de iştirak eden haberler içinde. Swift, ek olarak birden çok hafta iHeart Müzik Ödülleri gecesindeki konuşmasında Harris’e teşekkür etmişti: ‘Hayatımda ilk defa kalabalık dağıldığında ve spot ışıkları söndüğünde, haneye döndüğümde dünyanın en süper adamına sahibim. Sevgilime bu sebeple teşekkür ederim’.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın