Sohbet'e Giriş

Taylor Swift Müstakbel Kayınvalidesiyle Birlikte


Taylor Swift Müstakbel Kayınvalidesiyle Birlikte

Amerikalı sanatçı Taylor Swift ve İngiliz oyuncu Tom Hiddleston’ın yepyeni başlayan aşkı tam gaz sürüyor.
26 yaşlarındaki şarkıcıyla 35 yaşlarındaki sevgilisi Hiddleston, evvelki zaman İngiltere’nin doğusundaki Suffolk kısmında, Aldeburgh sahilinde el ele yürürken görüntülendi.Bu romantik yürüyüşe Hiddleston’ın annesi Diana Hiddleston’ın da katılması uyarı çekti.
Yıldız sanatçı, yepyeni James Bond olacağı öne sürülen sevgilisi Tom Hiddleston’ın annesiyle cuma bugünü tanıştı. Yepyeni adam arkadaşını, annesi Andrea ve babası Scott ile evvelki zaman tanıştırmıştı.

İskoç DJ Calvin Harris ile 15 maaş birlikteliğini sonlandırmasının üzerinden bir aydan daha az bir zaman geçtiğimiz şarkıcının, sandalet, kot pantolon ve bol bir bluzdan meydana gelen kıyafeti ile dağınık saçları ve hafif makyajıyla yepyeni sevgilisinin yakınında epeyce huzurlu görünmesi uyarı çekti.
Yeni aşıklar ve aktörün annesinin beraber hasbihal edip güldükleri görüntüler, Taylor Swift’in müstakbel kayınvalidesinin gözünde güzel bir izlenim yarattığı yorumlarına ne sebeple oldu.
Londra’da doğan, Wimbledon’da yükselen, “Thor” filmiyle yıldızı parlayan Hiddleston, bundan önce verdiği bir röportajda, annesinin Suffolk’taki evinde inzivaya çekilmeyi çok sevdiğini söylemiş, “Sahilde yürümek ve denize kaya atmak bana iyi geliyor”yorumunu yapmıştı.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın