Sohbet'e Giriş

Subaru XV’de kocaman takas indirimi kampanyası

Subaru XV’de kocaman takas indirimi kampanyası

Crossover kategorisine yepyeni bir nefes getiren otomatik, simetrik bir çok kez 4 çeker Subaru XV’de Takas İndirimi Kampanyası başladı. Kampanya alanında 66 bin 861 TL açılış maliyeti ile piyasaya getirilen bütün XV modellerinde Haziran sonuna civarı 2 bin TL’lik takas indirim avantajı takdim edilecek.

Kompakt boyutları, otomatik şanzımanı, simetrik bir çok kez 4 çeker özelliği ve göz etkileyici tasarımıyla 2012’nin Crossover segmentinde en fazla konuşulan modeli Subaru XV’de Haziran ayına özel Takas İndirimi Kampanyası sunuluyor. 66 bin 861 TL’lik açılış fiyatıyla piyasaya getirilen Subaru XV’nin bütün modellerinde anahtar teslimde 2 bin TL’lik takas indirimi uygulanacak.

Subaru’nun stratejik modeli XV

Subaru XV, rakiplerinin kocaman genellikle 2 çekerli meydana geldiği Crossover kategorisinde standart simetrik 4 çeker özelliği ile kocaman bir boşluğu dolduruyor. Subaru XV’de üst seviye konfor ve kapsamlı kabin tasarımı kompakt ve hafif gövde yapısıyla harmanlanıyor. XV, Subaru’nun

geliyor olacak nesil motorları ve yenilenen şanzımanıyla muhteşem manevra yeteneği yardımıyla kudretli sürüş performansı ve petrol verimliliği sunuyor. 1.6 motor, otomatik şanzıman ve bir çok kez 4 çeker özelliklerini birlikte sunan piyasadaki bir otomobil meydana gelen yepyeni XV, Subaru’nun stratejik modeli olarak tanımlanıyor.

Kompakt, hafif ve cazip

XV, Crossover segmentinde, simetrik bir çok kez 4 çeker özelliğini 1.6 litrelik benzinli motor ve otomatik şanzıman ile beraber sunan bir model olma özelliği ile öne çıkıyor. Üst düzey konfor ve kapsamlı kabin tasarımı kompakt ve hafif gövde yapısıyla harmanlanıyor. Subaru’nun geliyor olacak nesil motorları ve yenilenen şanzımanıyla muhteşem manevra yeteneği yardımıyla kudretli sürüş performansı ve petrol verimliliği sunuyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın