Sohbet'e Giriş

Şu durumdayız

Şu durumdayız

Bu gece takım boş olabilir. Açmasak mı? Şayet açmazsak olmaz ki. Onların istediğini yapmış olacağız.
Bugün toplantım var Taksim’de. İptal etmeli miyim? Şayet edersem onların istediğini yapmış olacağım. O yüzden etmeyeceğim, yabancı yere alacağım. Çalışmaya aynı ritimde devam.
Durmamamız gerekli. Çalışmamız gerekli. Yapacak bir birşey yok. Korkup sinmemek gerek.
Gece kulübünü açmasak mı? Şayet açmazsak onların istediğini yapacağız. Açacağız, çalışacağız. Alıcı ciro gelmez. Şayet açacağız. Başımız yüksek çalışacağız.
Dikkatli olacağız. Kendimizi koruyacağız, temkinli olacağız. Şayet çalışmaya aynı ritimde devam. Onların istediğini vermeyeceğiz.
Metro ve AVM’yi bir sürü kullanmamaya çalışıyorum, şayet yeniden de işlerimi yapıyorum. Aksatmıyorum. Kendimizi haneye kapatamayız ya.

Sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Umudumuz bu kederli, üzücü günlerin son bulması. Yürekler sıkıştı. Ankara sonrasında İstiklal Caddesi. Saldırıda yaşamını yitiren bütün vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına Allah sabır versin. Bizleri de Allah savunsun. Bugünleri kenetlenerek elbirliğiyle yok edeceğiz. Üzgünüm hem toplumsal basında aynı zamanda sağda solda o civarı bir sürü haber kirliliği var ki. İnsanın sağduyulu bir biçimde düşünmesini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Bu kolay değil günlerde tek yapmamız gerekli gelen kenetlenmek ve ek olarak kuvvetli olmak. Ve bu kolay değil günlerden ek olarak kuvvetli bir biçimde çıkacağımızı bilmek ve talep etmek. Allah yardımcımız olsun.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın