Sohbet'e Giriş

Skoda’nın Amiral Gemisi Superb Yenilendi

Skoda’nın Amiral Gemisi Superb Yenilendi

Skoda model yelpazesinin “amiral gemisi” meydana gelen ve 2001 seneninden bu yana ortada üst sınıfın standartlarını yine tespit eden Superb, hemen daha cazip bir duruma getirildi. İç mekanı asallı bir biçimde yine geliştirilen Superb, yenilikçi teknik özelliklere kavuşurken, yüzde 19’a varan oranlarda daha düşük petrol kullanımı sunuyor. Temmuz ayının nihai haftası bakımından bütün Türkiye’de piyasaya takdim edilecek meydana gelen Superb, yeni teknik donanımlarıyla da çeşitli müşterilere hitap etmeyi hedefliyor.

Çek üretici Skoda, model atağında Superb ile yeni bir dönem daha kaydetmekte. Markanın çok satan modeli, yeni Skoda dizayn unsurlarıyla alıcı bir görünüme bürünürken, yenilenen iç mekanı ve artırılmış teknik özellikleriyle de iddialı. Bununla beraber bütün motor seçeneklerinde petrol kullanımı yüzde 19’a varan oranlarda düşerken daha tutumlu bir otomobil haline geldi. Kudretli yeni özellikler ile donatılan Superb Temmuz ayının nihai haftasından bu yana bütün Türkiye’de piyasaya takdim edilecek. Yeni Superb’in sezon sonuna civarı 2 bin 500 tane satılarak segmentinde yüzde 5’lik bir hisseye erişmesi bilave ediyor.

Skoda Superb’in, piyasaya sunulduğu 2001 seneninden bu yana markanın “amiral gemisi” halinde meydana geldiğini dile getiren Skoda CEO’su Winfried Vahland, “Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, çok satan bu modelimizin yine tasarlanması ve daha cazip bir duruma gelmesi amaçlı çok çalıştılar”diyor. Skoda’nın müşterilerine her süre normalden daha çok unsurlar sunduğunu belirten Vahland, “Superb de bizzat sınıfının üstünde bir konfora sahip”ifadesini kullanıyor. Superb, bunu, arka sol kapının içerisine yerleştirilmiş şemsiye bölmesi benzeri eşine fakat lüks dershane modellerde rastlanabilecek unsurlar barındırarak inşa ediyor.

Yenilenen Superb, yeni dizayn unsurlarıyla öncekinden daha seksi bir araba haline gelirken, geliştirilmiş petrol ekonomisi ve yeni teknik donanımlarla da çeşitli müşterilere hitap etmeyi hedefliyor. Spurebr, geçtiğimiz 12 senede sunduğu kapsamlı iç mekan, benzersiz fonksiyonellik, fazla yüksek konfor, üst seviye güvenlik donanımları ve güzellik benzeri unsurları da bir hamle ileriye taşıyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın