Sohbet'e Giriş

Skoda Octavia ile alakalı yararlı bilgiler


Skoda Octavia ile alakalı yararlı bilgiler

Hayranlık, nadir meydana geldiği civarı keyiflidir de. Hayran olunacak tek araba yaratmak amaçlı, her şeyi değiştirmeye sebep yoktur. Bazen minik dokunuşlar mükemmelliğe giden en az yöntemdir. Yeni Skoda Octavia, vaktin ötesinde tasarımı, minimalist lüks anlayışıyla sizleri her ayrıntıda güzelliği bulmaya çağrı ediyor.
Dinamizm, zarafet ve kuvvetli tek karakter. Tek araya getirilmesi kolay değil ama başarıldığı taktirde vaktin ötesinde görüntü şölen sunan 3 sihirli element bu tecrübesi yaşamanız amaçlı Octavia’da tek araya geldi. Dönüşlerde aydınlatma fonksiyonuna sahip siyah sis lambalarını, bununla birlikte viraj lambaları olarak kullana bilir, fikir sahası kısıtlı noktaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Dönüşlerde aydınlatma fonksiyonu, sis lambaları kapalıy sa, 40 km/h altındaki hızlarda etkin olabilir. Sağ veya sol lamba, araç direksiyonu açısına veya ikaz lambalarının kullanımına yönelik devreye girer.
Sadelik, Octavia’nın güzelliğini karmaşadan uzak vurgulamak amaçlı kullandığımız en mühim ayrıntımız, keskinlik, altını çizen yine aşık olmanız amaçlı yerleştirdiğimiz sihirli dokunuşumuz ve kuvvetli tek karakter, Octavia’nız ile kentin kalabalığında farklılık yaratmanızı temin edecek en ayırt edici yönümüz.
Ters C halinde yanan arka farlar SKODA’nın genlerinde olanların dışa vurumu ve bu tek ŠKODA olmalı dedirtecek özgünlüğün çağdaş tek yorumudur.
Teknoloji ve Çevre
Yeni Skoda Octavia’yı yaratırken her konuda hedeflerimizi en yükseğe koyduk. Soluk kesen tek tasarımın en dik teknolojiyle manalı olacağından yola çıktık ve yeni ev platform mimarimiz ile daha sağlam ama daha hafif komponentlerin tek araya gelmesi yardımıyla tek evvelki ev Octavia’dan tam 102 kg daha hafif tek araba yaratırken teknolojinin çıtasını hepten yukarıya çıkarmayı galip geldik. Etrafa karşın sorumluluğumuz, bizlere motorlarımızın hepten randımanlı olması gerektiği ile alakalı esin verdi ve sınıfının verimlilikte en rekabetçi motorlarını sizler amaçlı yarattık. Bu civarı detaylı tahmin etmek amaçlı tek sebebimiz vardı; Octavia’nızı kullanırken, “en iyisine” sahip olduğunuzu hissetmenize meydana gelen karşın koyulmaz arzumuz…
Motor tipine ilişkili olarak 6 veya 7 İleri DSG Şanzıman,sürüş karakterinize ahenk sağlayarak kesintisiz sürüş keyfi olanağı sağlar.
İlk defa tek Skoda’da modelinde kullanılacak meydana gelen rengarenk Maxi-Dot ekran ile sürüş istatistikleriniz ve otomobille alakalı sensörlerden edinilen veriler hemen ekranda.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın