Sohbet'e Giriş

Sınıfının en güçlüsü: Yepyeni Caddy Sportline Ülkemiz’de

Sınıfının en güçlüsü: Yepyeni Caddy Sportline Ülkemiz’de

Volkswagen Ticari Otomobil’ın, çok özelliği ile sınıfının çok ilerisinde meydana gelen modeli Caddy ailesine yepyeni üye. Ailenin yepyeni azasi Yepyeni Caddy Sportline 2.0 TDI 140 PS, kuvvetli motoru ve yüksek tork değeriyle uyarı çekiyor. Yepyeni Caddy Sportline 2.0 TDI 140 PS ürettiği yüksek gücün yanında, petrol tüketiminde de tutumlu…

Volkswagen Ticari Otomobil’ın tüm yeryüzünde mühim bir satış başarısına imzasını atan modeli Caddy, hemen de sınıfının en güçlüsü Yepyeni Caddy Sportline’ı Ülkemiz pazarına sunuyor. Yepyeni Caddy Sportline 2.0 140 PS, yalnızca kuvvetli motoru ve yüksek tork değerleriyle değil sportif görünümüyle de uyarı çekiyor.

140 PS’lik yüksek güce sahip 2.0 litrelik motor, 186 km/h’lik en yüksek hızıyla kudretli performans sağlıyor. Yepyeni Caddy Sportline 2.0 140 PS, 0’dan 100 km/h’e yalnızca 10.1 sn.’de erişerek gösterdiği sportifliği, 16″lik alüminyum alaşımlı Siracusa jantlarla görüntüsüne de taşıyor.

140 PS gücündeki 2.0 TDI motorda, gökyüzü beslemeyle alakalı olarak değişken geometrili turbo (VTG) ve intercooler yer alıyor. Yepyeni Caddy Sportline 2.0 140 PS’te kullanılan yüksek motor teknolojisi, yalnızca yüksek güç ve tork sağlamakla kalmıyor, bununla birlikte çevreci özelliğiyle öne çıkıyor. 100 km’de yalnızca 6.1 lt’lik* petrol tüketimiyle çok tutumlu, sessizliğiyle gürültü kirliliği yaratmıyor ve Avro 5 normlarına uyumlu egzoz çıkarma değerleriyle de etrafa saygılı…

Yeni Caddy Sportline’nın TDI teknolojisine sahip 2.0 litre hacimli motoru, 1750 -2500 devir arasında 320 NM tork üreterek muhteşem çekiş sağlıyor. 140 PS 2.0 TDI motor bununla birlikte isteğe ilişkili olarak 6 vitesli DSG ile sunuluyor.

Kuvvetli, Emniyetli, Konforlu

Yeni Caddy Sportline, sınıfının en güçlüsü olmakla kalmıyor, standart ekipmanlarıyla da konforlu ve emniyetli bir yolculuğun garantisini veriyor.

Sınıfında tüm modellerinde ESP’nin standart olarak sunulduğu önce ticari otomobil meydana gelen Caddy’nin, en kuvvetli çeşidi da bu özelliğin içerisinde bulunduğu kapsamlı kapsamlı güvenlik paketiyle pazara giriş inşa ediyor. Yokuş Kalkış Takviyesi seçeneğinin de standart donanım paketi içerisine dahil olmak üzere edildiği Yepyeni Caddy Sportline’da bununla birlikte sürat sabitleyici, yağmur sensörü, gündüz farları, otomatik yanan farlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, seyahat ve bagaj kısmı iç kaplama benzeri çok nitelik de şuanki.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın