Sohbet'e Giriş

Sinan Gümüş de Bruma altın mı

Sinan Gümüş de Bruma altın mı

Podolski gidiyor, Sabri, Sinan, Josue gidici benzeri. Etti 4… AhmetSemih ikilisi olabilir mu? Yok. Linnes? Geçen Gün iyiydi ama o civarı mütevazı ki, kimse tutmuyor. Etti en az 6… Kulübe? Kimse yok. Cenk diyor ki, bir kaleci dahi gerekli. Kaç hakiki transfere gereksinim var? Bir birlik civarı. Olası mü?
U17’deki ulusal çocuklar amaçlı bir sürü erken. Daha Bruma dahi büyümedi!
Ne olacak peki?
Tek umut Tudor’un yepyeni helva yapabilmesi. Ben umuyorum sözgelimi. “Galatasaray Pilavı”içinse daha çok malzeme gerekiyor.
İlk tehlike 21’de Sinan’ın kafası. Hakemin atladığı köşe vuruşu. Yeniden Sinan, direkte.
Top başaramayan rakibe karşın önce yarısı Galatasaray bir başına oynadı, sert duvar minik geldi! Minik Josue amaçlı bir falsoyla boyut yetti de arttı.

2. yarısı Bruma’nın koşup ne yapacağını bilemediği hamle ve Sneijder şutunda Göçek’in vermediği penaltıyla parladı. 10 birey arasından Thiam’a da seri kafa gollerinden bir tanesini kısmet etti Galatasaray! Antep o an dirildi ve 3-4 gol kaçırması amaçlı yetti. Duran Sneijder’e de duran top yetti. 3’üncülük umuduyla.
Galatasaraylılar, Muslera haricinde, gidecek kimseye üzülmamacı. Enbaşta Podolski. Wagner Love olsa, üzül!
İlk yarıdaki Gaziantep, 1. Lig’de düşmemek amaçlı canını dişine takan Gaziantep Belediye civarı da oynayamadı. Bir tahmin yila derbi oynayacaklar!
16 sezon öncesinde, yeniden mayıs; Gaziantep, Galatasaray’ı yense kümede kalma ne ki, belki Şampiyonlar Ligi’ne gidecek; bir yatıştırmaya var ki, asal onu kazansa belki kazanan olacaktı.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın