Sohbet'e Giriş

Sezen’den enteresan itiraf

Sezen’den enteresan itiraf

Kurban Bayramı’nın nihai bugünü Antalya’nın Kemer İlçesi’nde sahneye çıkan Sezen Aksu, bir konseri esnasında ezgi söylerken bağıran otopark görevlisini ‘patakladığını’ ifade etti. Göynük Beldesi’nde sahneye çıkan Sezen Aksu’yu, tahmini 2 bin 500 birey dinledi. Derin göğüs dekolteli, turuncu rengarenk kıyafetiyle sahneye çıkan Aksu konserine, ‘Gülümse’ isimli şarkısıyla başladı. Eskiyen ve yepyeni şarkılarından meydana gelen repertuvarıyla 2 saat sahnede olan ‘Minik Serçe’, müzik ziyafeti sundu.
Şarkı arasında yaptığı esprilerle dinleyenleri güldüren Aksu, çoğalış eskisi civarı yaşananları dikkate almadığını ifade etti. Bir konser esnasında yaşadıklarını ifade eden Aksu, “Gitme’ isimli şarkımı seslendiriyorum. ‘Gitme’ dediğim sırada sahnenin ön tarafındaki bir otopark görevlisinin bağırmasına sinirlendim. Sahneden inerek görevliyi pataklayıp bir daha sahneye çıktım.

Ardından düşündüm de hiçbir şeyi bu civarı ciddiye almaya değmez. O yüzden yiyin, amaçlı dilediğinizi yapın. Benden sonsuz krediniz var. Benim de benzer biçimde sizlerden kredim meydana geldiğini tahmin ediyorum. Bir insanın yaşamının içerisinde sevinçli olabildiği an ne kadarsa, hayat da o civarı hayattır” diye sohbet etti. Dinleyenlerin bayramını kutlayan Aksu, daha ardından işlek şarkılarını seslendirdi. Süre süre sahnede dans eden Aksu’ya izleyenlerde ayak uydurdu.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın