Sohbet'e Giriş

Sevgiliye Verilmemesi Gerekli Olan Çiçekler

Sevgiliye Verilmemesi Gerekli Olan Çiçekler

Begonya: “Duygularıma Uyarı Et” mananını taşır. Sevgiliye begonya ödül etmek onu duygularınıza karşın uyarmaktan öteye taşımayacağı benzeri ilişkinizin seyrini de değiştirebilir.

Karanfil: Sevgilinin hislerini reddetme anlamı taşır. Karanfilin anında her renginin çeşitli iletileri vardır. Sözgelişi mor karafil: kaprislerinden bunaldım demenin kibar göstergesi olup sarı karanfil inkarı sembolize eder.

Siklamen: Şayet niyetiniz sevgiliye veda değilse Siklamen hiçbir süre vermemeniz gerekli olan bir çiçektir. Siklamen, sonsuza kadar elveda demektir…

Sardunya: Sevgilinize sardunya almak istiyorsanız 2 kere düşünün. Sardunya anlam olarak “sanırım bir yanlış yapıyorum”demenin kibar yöntemidir ve hiçbir aşık bir ilişkiye yanlış yaptığını düşünen bir sevgili ile aynı ritimde devam etmek istemez.

Ortanca: Şayet sevgiliniz sizi incittiyse ve onun kalpsiz meydana geldiğini düşünüyorsanız o süre ona ortanca ödül edebilirsiniz. Tersi bir vaziyette sevgiliye kalpsiz demek ve bunu bir çiçekle dillendirmek o ilişkinin selameti tarafından hiç de iyi netice getirmeyecektir.

Hezaren Çiçeği: Döneklik manasına gelir ki bu hem satın meydan birey aynı zamanda satın edinilen birey amaçlı güzel bir anlam içermez.

Lotus: Uzaklaşmakta meydana gelen sevgiliye işaret eder. Şayet sevgilinize aldığınız çiçekle ondan uzaklaşmakta olduğunuz iletinini sunmak istemiyorsanız o süre bu çiçekten uzak durun.

Kadife Çiçeği: Kıskançlığı sembolize eder ki kıskanç birey anında herkesin korkulu rüyasıdır. Kıskanç olarak tanımlanmak, böylesi bir mesaj sunmak istemiyorsanız sevgilinize kadife çiçeği almayın!

Aslanağzı: Seni hakikaten değil de o kadar kabul ettim, hayatımda oluşunun gerçek bir sevgi ile ilgisi yok anlamı taşır.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın