Sohbet'e Giriş

Sevgilisi Meydana Iştirak Eden Kızın Kalbini Kazanmanın Yolları


Sevgilisi Meydana Iştirak Eden Kızın Kalbini Kazanmanın Yolları

Özellikle, sevdiğiniz kızın durumu hazırda süren ilişki ile ilgili haber toplamaya çalışın. Rakibinizin iyi ve berbat yanlarını çözümleme edin. Unutmayın ki düşmanınızı dostunuzdan ek olarak yakınınızda tutmalısınız. Rakibinizi tanışmak amaçlı elinizden geleni yapın.
Sevdiğiniz kız ile duygusal bağlantı kurmaya çalışın. Bunu fakat iletişiminizi kuvvetlendirmekle yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kız ile yakın olun fakat onu mevcuttaki adam arkadaşından ayırmaya çalışıyormuş benzeri davranmayın. Bunun mahaline sizlere gereksinim duyduğu anları kollayın ve her an amaçlı orada olun.
Asla ikiniz ile ilgili imada bulunmayın. Her zaman amaçlı onun içerisinde bulunduğu vaziyette desteğe gereksinimi varmış da siz de bu sebeple ona o civarı yakınmışsınız duygusunu uyandırın.

Bilhassa polemik anlarından ek olarak sonra yakınlarda bulunarak, ona bunu hak etmediğini söyleyerek, haksız bile olsa ona hak vererek rakibinizi aşağı edebilirsiniz. Bu zaman içerisinde sevdiğiniz kıza mevcuttaki adam arkadaşının berbat yanlarını da çaktırmadan gösterebilir böylelikle kuvvetli yönleri ile meydana çıkmasını önleyebilirsiniz. Bu anlayışlı üslup endirekt yoldan beğendiğiniz kızın adam arkadaşıyla sizin aranızda mukayese yapmasına ne sebeple olur. Ve sizin adam arkadaşından çok ek olarak güzel bir adam olduğunuzu düşünmesini olanağı sağlar.
Her zaman amaçlı sevdiğiniz kızın kendisini iyi hissetmesini sağlayın. İltifatlarda bulunun fakat bu iltifatların hakikat meydana gelmesine dikkat ediniz. Ruhsal danışman benzeri değil, müşfik, ilgili, düşünceli ve zarif bir adam olduğunuzu hissettirin.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın