Sohbet'e Giriş

Şekerler Turizm’e 7 Tane Novo Lux


Şekerler Turizm’e 7 Tane Novo Lux

Sektörde meydana gelen gereksinimler doğrultusunda yenilenen Anadolu Isuzu’nun NOVO otobüsleri, Şekerler Turizm’in de önce tercihi oluyor. Anadolu Isuzu Antalya Görevli 3S Bayisi Esay Otomotiv aracılığıyla tertip eden merasimle 7 tane NOVO Lux, çalışan ve servis taşımacılığının lider kuruluşlarından Şekerler Turizm’e teslim edildi.
Antalya’da gerçekleştirilen teslimat merasimine Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Pazarlama Şefi Demir Dikmen ve Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya katıldı. Esay Otomotiv Ortakları Esad Göyük ve Ali Göyük’ün ev sahipliğini yaptıkları merasimde, Şekerler Turizm ortaklarından Mustafa Atan ve Mustafa Şeker ile şirket çalışanları da hazırlıklı bulundu.
Teslimat merasiminde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, otomobillerin satış evresinde uyarı edilen unsurlara değindi. Tamay, “Şekerler Turizm yalnızca araç aldıkları ya da araç sattığımızdan ötürü değil, bununla beraber Antalya’da sürekli surette gelişen bir filo olmasından ötürü da bizim amaçlı mühim bir konumda.

Şekerler Turizm’in araç filosu epeyce yepyeni araçlardan meydana geliyor. Bununla beraber araçlara çok iyi bakıyor ve denetliyorlar. Anadolu Isuzu olarak görevimiz araçları sattığımızda bitmiyor; sattıktan ardından da devam etmektedir. Araçlarımızın Şekerler Turizm filosundaki sayısından epeyce hoşnuduz. Bizim açımızdan çok güzel bir referans oluyorlar. Bundan ardından da araç satışlarımız devam edecek. Yenilenen NOVO’ lara ülke çapında karşın yükselen bir özel alaka trendi var. Antalya’nın yanında İstanbul, İzmir ve Ankara benzeri toplamında sektörün mühim bir bölümünü yaratan illerde bunu rahatlıkla görebilmekteyiz. Yepyeni araçlarımız çok beğenildi ve inşallah bir sonraki dönemlerde de bu beğeni sürdürür. Pazardan ve müşterilerimizden aldığımız fikir ve fikirler, doğru yöntemde olduğumuzu gösteriyor”diye konuştu.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın