Sohbet'e Giriş

Seat’tan senenin nihai fırsatı

Seat’tan senenin nihai fırsatı

Yıl süresince gerçekleştirdiği satış kampanyalarına Aralık ayı içinde da süren Doğuş otomobil -SEAT, avantajlı fiyatlarıyla da SEAT ailesine teşrif etmek talep eden araba tutkunlarına fırsatlar sunuyor.

Leon’da 1.200 TL avantaj

Doğuş Otomotiv-SEAT, canlı ve sportif tasarımıyla beğeni toplayan Leon ve dik kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçenekleriyle sınıfında fark oluşturan Ibiza’da avantajlı fiyatlar çıkarmaya devam etmektedir.

SEAT’ın yılsonu kampanyasındaki önce model, kompakt segmentte hem bir sportif hem bir de dik teknolojili modeli meydana gelen ve kapsamlı motor yelpazesiyle dikkat çeken Leon. Tasarımı, canlı sürüş nitelikleri, kullanım fiyati ve 2. el değeriyle nihai derece beğeni toplayan Leon model

serisinin Style donanıma sahip 1,2 TSI motorlu seçeneği 40 bin 900 TL’den başlayan ücretlere sahip. Leon, 1.6 lt dizel 7 ileri DSG otomatik vites seçeneği ile sürüş keyfi ve ekonomiyi buluşturuyor. 1.6 TDI Leon modeli Style donanım seviyesiyle SEAT Görevli Satıcıları’nda anında teslim fırsatıyla sahiplerini bekliyor.

Ibiza’lar 28 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla

Segmentinde rakipleri aralarında dik kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanında, uygun fiyat fiyatıyla da dikkat çeken Ibiza, kampanyada Reference donanım düzeyinde 1,4 lt 85 hp SEAT Ibiza 28 bin 900 TL’den başlayan önerilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

SEAT’ın oldukça başarılı model ailesi Ibiza, 1.2 lt TSI DSG 7 ileri otomatik motor seçeneğiyle genişleyen motor yelpazesi, 3 Kapı, 5 Kapı ve Sportourer sürümleri ve donanım seçenekleriyle de çeşitli beğenilere hitap ediyor.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın