Sohbet'e Giriş

SEAT’tan Leon’lara özel Autoshow fırsatları

SEAT’tan Leon’lara özel Autoshow fırsatları

Doğuş otomobil SEAT, Autoshow’a kampanya ile başlıyor. Markanın canlı ve sportif model ailesi Leon’ları ek olarak cazip kılan 1.500 TL değerindeki Copa Plus Paketi ve Leon FR modelinde 1.000 TL değerindeki Bi Xenon far paketi de fuar süresince ödül veriliyor

SEAT’ın sportif modeli Leon’lar, Copa Plus donanım paketiyle çok ek olarak cazip. SEAT’ın Autoshow amaçlı başlattığı kampanyada Leon Style paketine ayrıyeten getirilen ve pekçok donanım niteliğine sahip Copa Plus donanım paketi, 1.500 TL mahaline ödül olarak veriliyor.

Copa Plus paketinde, dönüşe hassas bi-xenon farlar, arka led stop lambaları, Bluetooth, Yağmur sensörü, kararan dikiz aynası, arka park sensörü, Özel Copa yer döşemesi benzeri güvenlik ve konfor nitelikleri bulunuyor.

DSG şanzıman seçenekleriyle getirilen 1,6 lt TDI CR 105 hp Leon modellerinde olabilitesi yüksek olacak kampanya 12 Kasım’a civarı aynı ritimde devam edecek.

SEAT’ta Autoshow kampanyası bunun ile de bitmiyor. Leon 1.4 TSI 125 HP FR modelinde de 1.020 TL değerindeki bi Xenon far paketi de ödül olarak veriliyor.

Doğuş otomobil SEAT stantı 12 Kasım’a civarı TÜYAP Beylikdüzü’den tertip eden İstanbul Autoshow 2012 Araba Fuarı’nda 12’nci salonda ziyaretçilerini bekliyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın