Sohbet'e Giriş

Şaşırmamak lazım

Şaşırmamak lazım

NORMAL koşullarda baktığınız süre başka bir deyişle kadro zenginliğine ya da yapısına Galatasaray’ın Caziantepspor’u kedere talihi yoktu. Ne Sebeple yoktu demeyin. Geçen Gün Caziantepspor bilhassa ligin 2. yarısında oynadığı en tesirsiz futbolu oynadı. Ama bunun için nazaran Galatasaray rakibini yeniden yenemedi. Yalnızca buradan dahi iki yön arasındaki kuvvet farkını çözebilirsiniz. Teknik direktör farkını da bir yere yazın mutlaka.
Tabii ki bu şekilde bir sözü Galatasaray amaçlı kullanmak bir çoğunuzu kızdırabilir. Ya da üzebilir. Ama maalesef vaziyet bu şekilde. Vaziyet bu şekilde meydana geldiği amaçlı de Galatasaray elendi. Zira o civarı bir sürü yanlışlar inşa edildi ki bu hallere gelmek kaçınılmazdı. O yüzden olanlara şaşırmamak gerekli. Bu göz yönelik göre duvara toslamaktır ve kaçınılmaz sondur. O civarı harcanan paralar ve onca yapılmış durumda olan taşıma boşa gitti. Başka Bir Deyişle sıfıra sıfır elde var sıfır.

Şu da var. Geçen Gün top da Galatasaray’ı birçok sevmedi. Bilhassa Servetin son dakikada kaçırdığı top olacak iş değildi. O civarı darbeye hiç sebep yoktu. Yalnızca dokunması gerekirdi gol olması amaçlı. Ama bir kere ipin ucunu kaçırınca, iki yaka uzaklaşınca bir araya getirmeniz bir sürü kolay değil oluyor.
Düşünsenize geçen gün Galatasaray’da oyunu ileriye domine eden tek oyuncu vardı. O da Servet. Gerisini siz düşünün. Hemen Hemen tek başına oyunu almaya çalıştı Servet. Hemen Hemen başarıyordu da. Ama olmadı. Hem Cenk’i tutacaksın, hem hücumu beslemeye çalışacaksın ve aynı zamanda gol arayacaksın. Nereye civarı gidebilirdi ki Servet. Stancu yok.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın