Sohbet'e Giriş

Salı bugünü 2. defa baba oluyorum


Salı bugünü 2. defa baba oluyorum

Mustafa Sandal, yaşamının en heyecanlı, en sevinçli dönemlerinden bir tanesini yaşıyor. Bir taraftan “O Ses Türkiye”nin kocaman finali amaçlı saatleri sayıyor, bir taraftan 2. bebeğini kucağına almak amaçlı günleri… Yepyeni albümünü de bir sonraki ay indirilmeye sürmeyi amaçlayan Sandal’ın keyfine diyecek yok.
Türk müzik piyasası kocaman bir sektör vaziyetine geldi. Ama bununla aykiri orantılı olarak kalifiye ve daimi işlerin sayısı azaldı. Siz bunca senedir çizginizi savunmayı ne türlü başardınız?
İyi iş her süre kendini gösterir. Bununla Birlikte samimiyet çok mühim bir öğe… ınsanlar samimiyetinizi hissederse muvaffakiyet da eşliğinde gelir. Ben yıllardır o samimiyeti insanlara çok sıkı yansıttığımı tahmin ediyorum. Dinleyicilerimle aramda kuvvetli bir bağlantı var.

Ekim ayından itibaren "O Ses Türkiye"de jüri azalığı yapıyorsunuz. Ve orada gençler sizlere "Hocam" diye hitap etmekte. Peki, çocuk müzisyen adaylarına neler öneri edersiniz?
Ben gençlere tertipli ve itinalı bir biçimde çalışmalarını öneriyorum. Çalışmak, kendine inanmak ve olduğun benzeri hayatını sürdürmek mühim... Bununla Birlikte insanlara içten davranmak ve ruhlarına hitap edecek işlere imzasını atmak sebep. Çocuk müzisyen adaylarına, bu altın kaidesi uygulamalarını öneri ederim.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın