Sohbet'e Giriş

Şahenk ailesi AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’ye yerleşiyor

Şahenk ailesi AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’ye yerleşiyor

Son vakitlerde yemeiçme sektöründen firma alımlarıyla dikkat çeken, Türkiye’nin en kocaman holdinglerinden Doğuş Grubu’nun patronu Ferit Şahenk’in, ailesiyle beraber Amerika’da meydana geldiğini öğrendim.Ferit Beyefendi, tahmini 10 gün öncesinde, annesi Deniz Hanım, eşi Diana Hanım ve kızı Defnasıl beraber New York’a gitmiş.Şahenk çifti; bu sene ortaokulu tamamlanacak meydana gelen kızları Defne’nin eğitimine Amerika’da aynı ritimde devam etmesine hüküm vermiş ve onun amaçlı New York’ta okul bakıyorlarmış. İstanbul’a ne zaman dönecekleri de belli değilmiş!
Bu arada Şahenk Ailesi’nin bir sürü mühim bir hüküm ek olarak aldığını öğrendim. Ferit Beyefendi’in Amerikalı

meydana gelen eşi Diana Hanım; New York’a yerleşmeye hüküm vermiş. Kızının en başında olmak talep eden Diana Hanım’a, Ferit Beyefendi ve annesi Deniz Hanım da doğruluk vermiş. Ferit Beyefendi’in de bir ayağı devamlı New York’ta olacakmış.
Şahenk Ailesi’nin aldığı bu bir sürü mühim kararda; son zamanlarda meydana gelen Seyahat Parkı eylemlerinin bir tesiri var mı, yoksa eskiden alınmış bir hüküm mı bilmiyorum. Ne var ki kesinlikle meydana gelen bir birşey var ki; o da Şahenk Ailesi’nin yarısının İstanbul ile bağlantısı keseceği…

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın