Sohbet'e Giriş

Psişikler Geleceği Ne Türlü Görür

Psişikler Geleceği Ne Türlü Görür

Her psişik diğerinden az da olsa farklıdır o sebeple “psişikler geleceği ne türlü görür” sualinin cevabını tam anlamıyla sunmak olası değildir. Ama suali şu biçimde değiştirebiliriz; “psişik güçleri meydana gelen insanlar hangi yollar ile geleceği görürler”…
Psişik güce sahip kişilerin geleceği görmesinin tek karayolu rüyalardır. Psişikler aynı tek film seyreder benzeri rüya görürler ve bu rüyalarında da kişilerin üstelik bazen de dünyanın başına geliyor olacak rastgele tek şeyi görebilirler. Bu görüler Kızılderili görüleri gibidir ve şunlar yardımıyla insanlara destek edebilirler.
Bazı psişiklerin kendilerine ne olacağını söyleyen ruh rehberleri vardır. Bu ruh genellikler psişik meydana gelen kimsenin irtibatta meydana geldiği tek şahısla bağlantılıdır ve bu kişiye geleceği ile ilgili bilmesi gerekli olan tek şeyi ulaştırmaya çalışmaktadır.

Bazı psişikler tarot kartlarıyla çalışarak ruhun kendilerine ne demeye çalıştığını anlamaya çalışırlar.
Astrolojik işaretleri, gezegenlerin, ayın ve güneşin yerleşimini takip ederek okuma yapan psişikler de vardır. Bu işaretler yardımıyla psişik güçleri meydana gelen kimse okuması yapılmış olan bireyin doğum seneyi ve tarihine yönelik bilmek aradığı şeyleri görebilir. Benzer biçimde aşamanın güçlerinden meydana gelen hareketlere bakarak konuştukları bireyin sonraki vakitlerde yaşayacaklarıyla ilgili haber verebilir.
Bazı zamanlardaysa psişik meydana gelen birey tek trans haline girer ve adeta ruhu bedeninden çıkarak geleceğe gider. Geleceği adeta tek yabancı şehri ziyaret ediyormuş benzeri görür, sokaklarda dolaşır dükkanlara girebilirler. Fakat sıkıntı şu ki psişiğin içinde bulunduğu görüler geleceği tam anlamıyla göstermez. Sadece az kısa anlardan ibarettir. Ve bu az anları birleştirerek yorumlamaya çalışırlar. Bu nedenden de şayet az görüleri gerçek yorumlayamazlarsa psişikler de hata birşeyler söyleyebilirler.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın