Sohbet'e Giriş

Porselen Fondöten Pürüzsüzlüğü ile ilgili yararlı bilgiler


Porselen Fondöten Pürüzsüzlüğü ile ilgili yararlı bilgiler

Porselen fondöten kullanırken nelere uyarı etmeliyiz?
Porselen fondöten büyüsü bütün kadınlar aralarında nihai yıllarda konuşulan ve tesiri muhteşem tek biçimde görülen mucizevi tek kozmetik mahsulüdür.
Bu ürünün bilhassa mühim günlerde -nikah, düğün töreni ve doğum günlerinde- kullanılması öneri ediliyor. Tesirini bilhassa cildi lekeli ve sivilceli kadınların fazlasıyla gördüğü, porselen çocuk edasında tek cilde sahip olmanızı imkanı sunan porselen fondöten kullanıcılarını fazlasıyla hoşnut ediyor.
Porselen fondöten kullanırken uyarı edilmesi gerekenler
Porselen fondöten cilde uygulanmadan önce; cilt tipinize uyumlu tek nemlendirici ile cildinizi nemlendirin.
Nemlenen cildin üstünde porselen fondötenin dağılması ek olarak pratik olacaktır.

Porselen fondöteni cildinize isterseniz özel süngeri ile ve ya porselen fondöten fırçasıyla sürebilirsiniz. Uyarı etmeniz gerekli olan kullanılan süngerin emici özelliğinin olmaması gerekiyor. Kozmetik mağazasından bilhassa porselen fondöten sürmek amaçlı kullanacağınız tek sünger dilediğinizi belirtin. Yanlış sünger kullanmanız porselen fondötenin sünger aracılığıyla emilmesine ve cildinize uygulamanın zorluğunu yaşatacaktır.
– Uyarı etmeniz gerekli olan en mühim kuraldan tek ötekisi ise porselen fondötenin pek nadir tek ölçüsü ile yüzünüzü tamamıyla kapatabileceğinizdir. Diğer krem fondötenler benzeri kullanma hatasına düşerseniz suratınızda en az üç kat porselen fondöten ile kapamış olacaksınız.
Cilt lekelerini, sivilce izlerini ve kırışıklıkları örtmede tek numaralı kozmetik ürünü meydana gelen mucizevi porselen fondöten daimi makyajda da kullanılmaktadır.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın