Sohbet'e Giriş

Parkinson hastası olmuş

Parkinson hastası olmuş

1990’lı senelere damga vuran şaşaalı hayatı ile, o aşama İstanbul sosyetesinin en popüler isimlerinden meydana iştirak eden Ayşegül Tecimer konusunda şok iddia! Sosyete kulislerinde; tarihi yapıt kaçakçılığından tutuklanmadan 10 dk öncesinde 13 Nisan 1997’de ülke dışına kaçan, Rahşan Ecevit Affı’na nazaran 10.5 sene ardından Türkiye’ye hamle atan Ayşegül Tecimer’in Parkinson hastası meydana geldiği konuşuluyor.
Kaçışının sonrasında, önce defa Ekim 2007’de ülkemize ayak basan ve sonrasında sık ülkemize iştirak eden Ayşegül Hanım’ın Parkinson hastası meydana geldiği, sosyete kulislerinde en bir sürü konuşulan konu. Londra-Marakeş-İstanbul üçgeninde hayatını sürdüren Ayşegül Tecimer, tahmini bir ay öncesinde çocuk eşi Deniz Mete ile tatil

amaçlı Türkiye’ye gelmişti. Arkadaş davetlerine dahil olan Ayşegül Hanım’ın, her iki elinin de benzersiz derecede titremesi, herkesin diline düşmüş! Etrafı, çekindikleri ve doğruyu söylemeyeceğini düşündükleri amaçlı bu titremelerin nedenini sormaya yüreklilik edememiş. Fakat adını yazamayacağım en yakınındakilerden biri, bu iddiaları doğruladı!
Göcek’e tatile giden Ayşegül Tecimer ile çocuk eşinin bir zaman öncesinde Bodrum’a geçtiklerini duymuştum. Fakat gazetecilere yakalanma korkusuyla gözlerden uzak olmaya personel Ayşegül Hanım, nihayetinde görüntülendi.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın