Sohbet'e Giriş

Özlem hanım zorluğu sever.. Hedefe ulaşmadan bırakmaz

Özlem hanım zorluğu sever.. Hedefe ulaşmadan bırakmaz

Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, şehirde belediye başkanından diğer, bir “lider” oluyor. Başkan Çerçioğlu, hemen de Aydınspor 1923 futbol takımına verdiği destekle alkışlanıyor. Çerçioğlu’nu siz ne türlü değerlendiriyorsunuz?
Özlem Hanım’ı belediye başkanı olmadan önceleri tanırım. Eşi de, bizzat de varlarını yoklarını Aydın amaçlı verici insanlardır. Ben öyle tanıdım, öyle bildim.Böylelilikle, başkanlıktaki başarısı da tesadüfi değil. Hangi misyonu üstlenirse üstlensin, yapısı itibarıyla oldukça başarılı olabilir. Hemen futbolla alkışlanıyor diyorsunuz. Doğrudur ve hakkıdır da. Aydınspor 1923’ü kuruluşundan gelişmesine, mücadelelerinden tesislerine civarı her istikametiyle destek verdi, çekip çevirdi ve kulübü 3. Lig kapısına taşıdı. “Ben kadınım, bu işlerden anlamam”demeyip, tam aksi bütün gücüyle işin içerisine daldı. Bir kere, zorluklardan yılmayan, üstelik zorluklarla mücadeleyi seven bir karakteri var. Bu özelliğini her meydanda kullanıyor. Kendisini Aydınlılar amaçlı bir baht olarak görüyorum.

izmir escort
O hedefin içerisinde mi, değil mi, orasını bilmiyorum. Zira, o doğrultuda bir izah yapılmadı. Ne var ki, öyle olsa da olmasa da, neticede beynelmilel bir organizasyonun, üstelik Avrupa Konseyi benzeri mühim bir müessesenin toplantısının İzmir’de inşa edilmesi, olması gerektiği kadar önemli bir çalışmadır. Avrupa’nın en mühim yöneticileri şehirde buluştular ve AİHM’in meselelerini tartıştılar. Ziyaretin kesinlikle yabancılar üstünde tortusu kalmıştır. İzmir’i bilmeyenler şehri tanıma imkanı yakaladılar. İzmir bununla birlikte, Avrupa Konseyi’nin toplantı tertip ettiği şehirler listesine girdi. Şayet hoşnut kaldılarsa, bunu başka organizasyonlar da izleyebilir.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın