Sohbet'e Giriş

Özel güvenlik bir sürü zayıf

Özel güvenlik bir sürü zayıf

Terör belası bizden ardından Avrupa’nın kalbi sayılan Brüksel’i de vurdu. 3 farklı patlamada 40’a yakın birey can verdi, 230 birey yaralandı.Yıllardır ülkemi sindirmeye personel ama dimdik duruşumuzla bunu gerçekleştiremeyen kana susamış hainler, ülke-millet ayırt etmiyor.Beslendikleri bataklıktan çıkıp çıkıp saldırıyorlar.
Ülkemiz’nin terörle mücadelesinde hainlerden yana yön olanlar, iş kendilerine döndüğü süre ne birey haklarını düşünüyor ne de demokrasiyi..Ama ülkelerin teröre bakışı, yaşadıklarıyla ilişkili olmamalı. Hep Beraber karşın çıkılmalı.Geçen hafta yazdım, ‘Dahası var’ diye beni uyardılar..İzmir’de metro, İZBAN, vapur benzeri toplanmış transfer araçlarında özel güvenliğin ciddiyetle çalışmadığını belirtmiştim. Halen benzer kanıdayım.

Hatta metro istasyonlarının ivedi çıkma kapılarının içerden açıldığı, girenin çıkanın belli meydana gelmediği, güvenlikçilerin ilgilenmediği belirtildi.Güvenlikçilerin ellerinde çantaları muayene amaçlı tuttukları cihazların göstermelik meydana geldiği, bir bölümünün çalışmadığı ifade edildi.Aman diyeyim.. Sorumluları kimse aman.. Şu işi ciddiye alın.. Kontrolleri gerçek dürüst yapın..Vatandaş da bundan huzursuz olmamalı.. Yapılmış Var Olan kontrollerin bizzat can güvenliği amaçlı meydana geldiğini bilmeli. Tersi halde terörizme hizmet edilir.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın