Sohbet'e Giriş

Otomatik Dizel Honda CR-V Ülkemiz’de

Otomatik Dizel Honda CR-V Ülkemiz’de

Honda’nın SUV segmentindeki oldukça başarılı modeli CR-V ailesi genişledi. CR-V, 2.2 litrelik dizel motoru ve otomatik şanzımanıyla Ülkemiz yollarındaki yerini aldı. 108.550 TL’lik anahtar teslim fiyatıyla meraklılarını bekleyen otomobil, Executive donanım paketiyle beraber sunuluyor.
Türkiye yollarına çıktığı 1997 seneninden itibaren en fazla seçim edilen SUV modellerinden biri meydana gelen Honda CR-V, dizel versiyonuyla da Ülkemiz yollarına çıktı. CR-V 2.2 litrelik dizel motoru, otomatik şanzımanı ve 108.550 TL’lik anahtar teslim satış fiyatıyla Honda bayilerindeki yerini aldı.
Yüksek sürüş konforu

Euro-5 çıkarma değerlerini karşılayan 2.2 litrelik dik performanslı ve uygun fiyat i-DTEC motora, 5 ileri otomatik şanzıman dizel versiyonda da eşlik etmeye devam ederken, araba süspansiyon sisteminde yapılmış olan revizyonlarla sokak tutuştan ödün vermeksizin sürüş konforunun artırılması sağlanmış.
Honda CR-V’nin 150 PS gücündeki 2.2 i-DTEC motor 100 km’de 7.4 lt’lik petrol tüketimiyle 4×4 klasmanında ekonomi ve performansı birlikte sunarken Avro 5 çıkarma değerleriyle etrafa saygısını gösteriyor. CR-V’de kullanılan hakikat vakitli 4×4 sistemi yalnızca gerektiği vaziyette (Kaygan tabanlarda, berbat gökyüzü şartlarında vb.) devreye girerek hem bir dik sokak güvenliği sağlanıyor hem bir de petrol ekonomisinden ödün verilmiyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın