Sohbet'e Giriş

Online Alışverişte İndirim Kodları


Online Alışverişte İndirim Kodları

Eskiden web siteleri aynı zamanda birçok birşey inşa etmek üzere tasarlanmıştı. Hemen ise tek site yalnızca ve yalnızca tek tek iş inşa ediyor ve hayat yıkılsa yabancı tek işle uğraşmıyor. Misal mi istersiniz; emredin sizlere indirim kodu sitelerinden bahsedelim. Çağdaş internetin en çağdaş fikirleri bu sitelerden çıkıyor.
İndirim kodu sitelerinin tek işi indirim kodu sunmak, üstelik indirim kodlarının da yalnızca ücretsiz olanlarını sunmak. Sözgelişi www.indirimkodu.com sitesi.-“Yahu bu isimle esasen tek tek iş yapılabilir, yabancı ne iş yapılmasını bekliyorsun ki?” demeyin, işin modernitesi buradan başlıyor. Bu yalnızca tek tek iş yapacak siteler (önceden her işi yapan portallar’da meydana geldiği benzeri) evrensel bağlamda adlar seçmek mahaline, her işe yorumlanacak tek marka oluşturmak mahaline, yalnızca tek tek manası olan adlar taşıyorlar. Bu sayede sitenin yerine bakanımız esasen o sitenin ne yaptığını anında anlıyor. Leonardo Da Vinci “Basitlik sofistikasyonun en dik mertebesidir” diyor, başka bir deyişle indirim kodu sitesi kuracaksanız ismini “indirimkodu” koyuyorsunuz ve sitede yalnızca “indirimkodu” veriyorsunuz; bu civarı temel.

İndirim Kodu Vermek-İnterneti Ucuzlatmak

Bu noktada “indirim kodu vermek” ne demektir diye soracak olursanız şöyle anlatalım: Online alım satım tek seri harf ve rakamdan meydana gelen indirim kodlarıyla ucuzlatılabilir. Pazarlık yapılamayan tek mecra olan online alım satım dünyası işte tam bu noktada pazarlıkla tanışır ve indirim imkânları isteyene bilabedel ulaşır. (İşte çağdaş internetin tek başka modernlik boyutu.)
Alışverişte olduğunuz online mağazada siz tam alışverişinizi bitirirken sepet sayfasına ulaştığınızda bu kodu “indirim kodu” talep eden kutucuğa yazarsınız ve “uygula” düğmesine basarsınız; hop diye ucuzlar alım satım. İşte böyle yerine tek takım yerlerde kupon kodu, tek takım yerlerde promosyon kodu ya da ödül çeki, üstelik tek takım yerlerde avantaj şifresi, kampanya kodu, çek kodu, ödül kuponu kodu, indirim kuponu kodu tecrübe et indirim kodları, elle tutulmahemen yan, parayla satılmahemen yan, şayet ücretsiz indirim verici sihirli değneklerdir.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın