Sohbet'e Giriş

OĞLUNUN YANINA İSVİÇRE’YE GİDİYOR

OĞLUNUN YANINA İSVİÇRE’YE GİDİYOR

Bu bayramı da evde geçirmek talep etmeyen Feryal Hanım, İsviçre Lugano’daki The Tassis School’da öğrenci oğlu Aslan’ın yanına gidecekmiş.Feryal Hanım, tahmini bir hafta süresince erkek çocuğuyla hasret giderip çeşitli bir atmosferde zaman geçirip kafa dağıtmak istiyormuş. Zaman her şeyin ilacı diye boşuna dememişler. Feryal Hanım, İsviçre dönüşü eskiyen toplumsal yaşamına döner diye tahmin ediyorum.
Kendisini 22 yaşında bir çocuk kızla aldattığı gerekçesiyle eşi Kemal Gülman’a 200 milyon liralık tazminat istemiyle boşanma davası açan Feryal Gülman, uzunca bir zaman evine kapanmıştı.Çevresi kapsamlı meydana geldiği amaçlı önceden hemen hemen her

davette arz-ı endam eyleyen Feryal Hanım; eskisi civarı olmasa da çoğalış ağır ağır birey içerisine karışmaya başladı.Boşanma davası açana kadarki bütün bayram tatillerini, eşi Kemal Gülman ve oğlu Aslan ile dünyanın populer tatil beldelerinde geçiren Feryal Hanım; Ağustos ayındaki Ramazan Bayramı’nda haneden kapı dışarı çıkmamıştı.
Ancak Feryal Hanım’ın Kurban Bayramı’nı evde geçirmeyeceğini duydum…Türkiye’nin 50’nci zengini meydana gelen 81 yaşlarındaki eşi Kemal Gülman’a boşanma davası açtığı Temmuz ayı içinde iki gözü iki çeşme meydana geldiği söylenen Feryal Hanım; söylenenlere göre çoğalış önce zamanlardaki civarı berbat değilmiş.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın