Sohbet'e Giriş

Öfke Denetimi ve Içki Sorunu


Öfke Denetimi ve Içki Sorunu

Alkol ve sinir aralarında kesinlikle bir bağ vardır. Sinir sorunu meydana gelen herkesin alkolik meydana geldiğini ifade etmek istemiyorum şayet öfeki tutum sebebinden çevrelerine kayıp verip mahkemeye çıkarılan pekçok birey, alkolün tesiri altında meydana geldiğini söyler. Bu insanler şayet ayık olsalardı yeniden benzer suçları işler miydi’ Benim Düşünceme Göre zanlı. Yaşamınızın kontrolünü yeniden elde etmek amaçlı hiçbir zaman geç değildir, öfkenizi ve içki almanızı durduracak yöntemleri bu sabah öğrenmeye başlayın, bu sizin nihai şansınız olabilir.
Öfke idare yazılımları çoğunlukla alkola dayanan meselelerle ilgilenmek halinde kalır. Sözgelimi Can adında kurgusal bir karakteri ele alalım. Bu sinir kontrol programına ilk defa katılıyor olsun ve öfkesini kontrol faktörün yöntemlerini öğrenmede umutsuz meydana geldiğini bildirsin. Can’ın geçmişinde içki sorunu ve sarhoşken yaptığı 2 kuvvet vakası olsun.

Öfke kontrol sorunlarını öğrenmek arzu ediyorsunuz, içki kullanmayı da bırakmak istiyor musunuz’
Bu suale verilen yanıtın “Evet” olmasını dilerdik. Gerçekte Can benzeri bir birey yeryüzündeki tüm sinir kontrol tekniklerini öğrenebilir ancak alkolün tesiri altındayken bunları hatırlayamayacaktır. Bu yüzden öncesinde alkolün hata tüketimi meselenini çözmelidir.
Can’ın durumundaki pekçok birey çok geç meydana geldiğini, meseleye yenilmeye başladığını hisseder. Bu Gibi bir vaziyette inşa edilmesi gerekli olan bir birşey olumlu düşünmektir, kendinize bir iyilik yapın ve savaşın.
Artık sayısız sinir kontrol rehabilitasyonu ve içki irtibatlı sıkıntıları çözme dair uzmanlaşmış birey var. Bunun Için bir baht verin, hayatınız değişebilir.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın