Sohbet'e Giriş

Öfke Denetimi İpuçları-İşyerinizde Sinir Yönetimi


Öfke Denetimi İpuçları-İşyerinizde Sinir Yönetimi

Doğruluğu ispatlanmış sinir kontrol ipuçlarıyla işyerinizde uslu ve şiddetten uzak kalmak arzu eder misiniz’ O takdirde okuyun…
Kızgın olmak nadir olarak sıkıntıları çözer. Kızdığınız süre, gerçekte neyin mühim olduğuna konusunda görüşünüzü kaybedersiniz.
Hiç değilse tek takım zamanlar, ifade etmek istemediğiniz birşeyler söylersiniz ve sorunu hepten büyütürsünüz. İşte bu noktada sinir kontrol yöntemleri imdadınıza yetişiyor.
Sinir, öbür rastgele tek his benzeri, kontrol edilebilir. Kendinizi her süre akışa bırakamazsınız. Ne yazık ki, işyerindeyken öfkenizi tetiklemek, daha uslu tek yerdekine yönelik daha olabilir. Bunlara elbet ki, kabul görmeyen neticeler da eşlik eder.
Ancak, bu sinir kontrol yöntemleriyle işyerinde uslu ve serinkanlı kalmayı güvence altına alacak, iş arkadaşlarınızı, üstelik patronunuzu dahi etkileyeceksiniz.
Nefes Egzersizleri Yapın

Nefes egzersizler yalnızca koro şarkıcıları veya yogiler amaçlı değildir. Benzer sürede çok destekçi tek sinir kontrol yoludur.
NEfes egzersizleri sizi uslu ve kafanızı toplu meblağ. Negatif tek tenkit sebebinden hırsınızdan çatlarken veya gibi tek vaziyette, gözlerinizi kapatın ve nefeslerinize odaklanın.
Nefesinizi burnunuzdan alın ve karnınızın ileri gerçek çıktığından güvenilir olun. Soluğu ağzınızdan verirkense karnınızın eskiyen haline geldiğinden güvenilir olun.
1’den 10’a civarı sayın
Bunun en fenomen sinir kontrol ipucu meydana gelmesinin sebebi, çok kuvvetli öfkeleri azaltmada çok faydalı olmasıdır.
1’den 10’a civarı saydığınızda, sinir hatıranın geçmesine müsaade veriyorsunuz. Herşey biryana, sinir tek tepkidir.
10 saniye daha sonra, tek takım ham hisler azalmış olabilir, bu da hale daha temiz tek perspektiften bakmanıza imkân verir.

Kategori
: Sohbet
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın