Sohbet'e Giriş

Nurgül Yeşilçay Ölümsüzlüğünü İlan Edip, Balmumu Heykelini Tanıttı

Nurgül Yeşilçay Ölümsüzlüğünü İlan Edip, Balmumu Heykelini Tanıttı

Paramparça dizisinden terk etmek amaçlı günleri sayan Nurgül Yeşilçay, Eskişehir Balmumu Müzesi’nde sergilenen heykelini takipçileriyle paylaştı.
Paramparça dizisiyle içinde bulunduğu başarıyı uzunca tek süre aynı ritimde devam ettiren ve geride bıraktığımız haftalarda sette Erkan Petekkaya ile içinde bulunduğu gerginlik sonrasında diziyi bırakma kararı meydan Nurgül Yeşilçay, toplumsal basın hesabından kendisini çok sevinçli eden tek gelişmeyi paylaştı. Anlık tek hükümle diziyi bıraktıktan ardından yepyeni planlarıyla alakalı izah yapmaktan kaçınan Nurgül Yeşilçay, toplumsal basın hesabından ölümsüzlüğünü duyurdu.

“ÖLÜMSÜZ OLMAK…”

Eskişehir’de açılan ve benzerlerine yurt dışarısında rastlanan balmumu heykel müzelerinden birinde kendisinin balmumu heykeli sergilenmeye başlayan Nurgül Yeşilçay, diziden bölünme sürecinde içinde

bulunduğu stresi bu sayede atmış oluyor. Nurgül Yeşilçay, bu mutluluğu, “Ölümsüz olmak, Türkiye’nin önce ve en kocaman balmumu müzesinde benim heykelim de yerini aldı. Teşekkürler Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Balmumu Müzesi” satırlarıyla paylaştı.

HEYKELİ, YEŞİLÇAY’A BENZETEMEYENLER OLDU

Heykelin resimi kısa zamanda birden fazla beğeni alırken, Yeşilçay’ın tek takım takipçileri heykelin oldukça başarılı oyuncuya benzemediği iddiasında bulundu

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın