Sohbet'e Giriş

Nokia Lumia 1520 ile ilgili yararlı bilgiler

Nokia Lumia 1520 ile ilgili yararlı bilgiler

Altı inçlik, süper hassas, Full HD ekran ve güneş ışığında süper okunabilirlik imkanı sunan Nokia Lumia 1520, öykünüzü yorumlamak amaçlı muhteşem bir tuvaldir.
20 MP PureView kamera ile harika fotoğraflar çekin; Nokia Storyteller etkileşimli HERE haritalarını faydalanarak bunları sizin amaçlı öyküler şeklinde düzenlesin.
Nokia Lumia 1520, yaratıcılığınızı sonuna civarı destekler. Dahili Microsoft Office ile Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını özgün biçimlendirmeyi kaybetmeden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Vesikalari SkyDrive’a kaydedin ve sizlere uyumlu bir zamanda bir daha çalışın.
Yüksek çözünürlüklü görüntüleri tekrar çerçeveleyerek ve tekrar kırparak çeşitli bir öykü anlatın. Özel fotoğraf tertip etme araçlarıyla yazılar ekleyin ve birden fazla yaratıcı efekti ve filtreyi deneyin.

Nokia Lumia 1520 ile benzerine rastlanmamış bir ses dünyasını yakalayın. Nokia Rich Recording ve 4 dahili mikrofon ile yalnızca bozulmamış ve insanı içerisine çeken yönelimli stereo kayıt değil, bununla birlikte kaydetmek dilediğiniz ses amaçlı en son derece geliştirilmiş ses netliği elde edersiniz.
Nokia Lumia 1520, yalnızca Windows Phone 8’de yer alan Dinamik Kutucuklar ve Bireyler benzeri süper özelliklerle sunuluyor. Bunların tümü kocaman ekran amaçlı optimize edildiğinden, Windows Phone 8 deneyiminiz hepten güzel bir duruma geliyor.
Nokia Lumia 1520, dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync saygı duyulan iş uygulamaları ve içinizin huzurlu olmasını imkanı sunan müessesesel seviyede güvenlik ile çetin bir zeki iş telefonudur.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın