Sohbet'e Giriş

Nikâh masasına Ümit Besen’i çağırdı


Nikâh masasına Ümit Besen’i çağırdı

Efsanevi Nikah Masası şarkısının yaratıcısı Ümit Besen, Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun 10 Mart’taki düğününde sahneye çıkacak. Yılmaz’a jest inşa etmek talep eden Besen bu özel konseri amaçlı hiçbir para almayacak.
“Nikâhına beni çağır sevgilim/ İstersen şahidin olurum senin/ Bu erkek kim diye soran olursa/ Eskiyen bir tanıdık dersin sevgilim” sözleriyle 1980’li senelere damgasını vuran Nikâh Masası şarkısının yaratıcısı Ümit Besen’den Cem Yılmaz’a unutulmaz düğün töreni armağanı… Evvelki akşam Bahçeşehir’de Hicazkâr Restaurant’ta sahneye çıkan Besen, Yılmaz’la 3 maaş gebe nişanlısı Ahu Yağtu’nun Pera Palas’taki düğününde sahneye çıkacağını ağzından kaçırdı.

Ümit Besen, Cem Yılmaz’ın düğününde sahneye çıkış düşüncesinin ne türlü oluştuğunu şu biçimde anlattı: Kocam Amaç Hanım’la beraber Cem Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gitmiştik. Gösteri sonrasında kendisini kuliste ziyatret ettik. Bizi çok ateş gibi biçimde karşılayıp düğünlerine çağrı etti. Ben de bu kibar çağrı karşısında düğünlerinde sahneye çıkıp jest inşa etmek istedim. Menajeri para konusu açınca, şüphesiz para amaçlı değil, düğün töreni armağanı olarak sahneye çıkmak istediğimi söyledim.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın