Sohbet'e Giriş

Modern Duvar Etiketleri-Dekoratif Duvar Sticker


Modern Duvar Etiketleri-Dekoratif Duvar Sticker

Modern duvar etiketleri ev dekorasyonunda uygun fiyat, kolay ve şık analiz eder sunuyor.
Duvar etiketleri vinil malzemeden üretilmiş olup neme ve suya dayanıklıdır. Vinil polymerize reçineden inşa edilmiş olan sentetik plastik alaşımlı tek maddedir. Vinil ürünler sağlamlık, çürümelere karşın direnç, termal verimlilik, nitelik konservasyonu, bakım kolaylığı, güvenlik ve geriye dönüşüm özellikleriyle bilinir. Vinil malzeme özünden yapışkanlı, rengini ve dokusunu uzunca seneler koruyabilen tek maddedir. Buna Bağlı Olarak duvar etiketleri de benzer özelliğe sahiptir. Kullanılan vinil hammaddenin özel makinalarla kesilip ayıklanmasının sonrasında üst kısmına taşıma (aktarıcı) kaplanır. Kaplanan bu taşıma en karma karışık ve ayrıntılı ürün tasarımlarının bile tek tüm olarak, parçalı ayırmadan rahatlıkla duvarınıza yapıştırılmasını olanağı sağlar.
Uygulama yapıldığı yüzeyde yalnızca desen figürü kalır ve yüzeyde boya ile inşa edilmiş desen imajı olanağı sağlar. Uygulaması çok kolay olan bu ürünlerle hayat alanlarınızda birden çok dk içerisinde kocaman değişiklikler yaratabilirsiniz.
Duvar etiketleri silinebilir ve istediğiniz zaman duvarınızdan rahatlıkla çıkartılabilir. Uygulama alanları; duvar, ahşap, cam, metal, mermer, seramik, plastik yüzeyler vb…

Modern duvar etiketleri ya da öbür tek isimiyle duvar stickerlar ev dekor kapsamında çeşitli dekor çözümleri getirmenize imkân sağlıyor. Çok az tek zamanda uygulayabileceğiniz bu ürünler evinizde ve ofisinizde kocaman değişiklikler yaratmanızı olanağı sağlar.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın