Sohbet'e Giriş

Mıknatıs Adam

Mıknatıs Adam

Balıkesir’in Erdek kazasında, vücuduna öyle ki mıknatıs benzeri yüzlerce çatal, bıçak ve kaşık yapışan Rahmi Karakaş görenleri hayrete düşürüyor. Metal eşyaların spontane vücuduna yapıştığı mıknatıs erkek, biyoenerjisiyle insanlara destekçi olmak istediğini söyledi.

1971 senesinde Mardin’e ilişkili Mazıdağı kazasında doğan ve 12 seneden beri Erdek’te hayatını sürdüren evli ve 6 genç babası Rahmi Karakaş, Erdek Garaj Taksi’de çalışıyor. Karakaş, biyoenerjiye sahip meydana geldiğini tesadüfen anladığını söyleyerek, “Vücudunda biyoenerji taşıyan tek kişiyi televizyonda izliyordum. Bu bireyin vücuduna konulan çatal ve kaşıklar düşmeden duruyordu. Tek espri olsun diye çocuklarıma, ‘Getirin bana da çatal, kaşık. Bende de durur’ dedim. Getirip vücuduma koyduklarında çatal, kaşıkların düşmeden durduğunu görünce her birimiz çok şaşırdık” diye konuştu.

Bunun üst kısmına Erdek’te Dr. Süleyman Bezirkanoğlu’na gittiğini ifade eden Karakaş, “Hekim, yaptığı analiz nihayetinde, bende bol miktarda biyoenerji meydana geldiğini ifade etti. Ek Olarak ek olarak sonra İzmir’de biyoenerji uzmanı Erol Konuk’tan bu enerjimi ne türlü

kullanacağım dair seminer ve sonrasında sertifikamı aldım. Kocam uzunca zamandır, migren olarak bilinen kuvvetli başı ağrıları çekiyordu. Bu yüzden sık hastaneye gittikçe ilaçlar yazdırıyordu. Tek ara onun başını ovdum. Ek Olarak ek olarak sonra eşimin başı ağrıları tamamıyla kesildi ve ilaçlarını bıraktı. Bu enerjiye sahip olduğumu bilmeden eşimi iyileştirme etmiş oldum. Bizim derdimiz tanınmış olmak ya da yarışmada birinci olmak değil. Ben insanlara yararlı olmak talep ediyorum. Bendeki biyoenerjide şifa varsa hakikat uzmanlardan beni eğitmelerini talep ediyorum. Sizlerin yardımıyla sesimi duyurmak istiyorum” diye konuştu.

Rahmi Karakaş’ın Nerime Yüksel Ortaokulu 8. dershane talebesi kızı Nazlıcan Karakaş da, “İlk vakitlerde ben de şaşırmıştım ama son olarak alıştım. Babamı çok seviyorum” diye konuştu.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın