Sohbet'e Giriş

Michelin lastikleri “Islak Zemin”de en yüksek güvenlik sunuyor

Michelin lastikleri “Islak Zemin”de en yüksek güvenlik sunuyor

Güvenlik, düşük petrol kullanımı ve yüksek performans sağlamak prensibi ile 124 senedir personel Michelin, yaklaşan kış ayları ve yağışlı havaların da tesiriyle zorlaşacak meydana gelen sokak koşulları amaçlı sürücülere süper alternatifler sunuyor. Ar-Ge’ye senede 600 milyon Euro’luk bütçe ayıran Michelin, ürettiği yüksek teknolojili lastikleri ile alıcıların tercihi oldu.

Lastiklerinde güvenlik, performans, uzunca hayat ve tasarrufu birlikte sunan Michelin, Geçen sene indirilmeye sunduğu Primacy3 ürünüyle Yorucu sokak şartlarında sürücülerin en kocaman yardımcısı oldu. Islak ve kuru tabanda fren mesafesi ve sokak tutuşunun yanında, petrol kullanımı, düşük lastik sesi ile dikkatleri üst kısmına çeken Primacy3, dayanıklılık ve uzunca ömürlülüğüyle de sürücülerin beklentilerini karşılıyor.

Primacy3 ile ıslak tabanda 3 kat fazla güvenlik

Gerçekleştirilen araştırmalar sonucu olarak trafik ilçelerinin çok kocaman bir bölümünün dikkatsizlik ve bilhassa virajlarda biriken su birikintilerinden kaynakladığı meydana koyuluyor. Michelin, Otomobilin zemin ile temasını imkanı sunan bir puan meydana gelen lastiklerin daha çok güvenlik ve performans sağlaması amaçlı araç kullanıcılarını ıslak tabanda güvenlik ile ilgili bilinçlendiriyor.

Sürdürdüğü Ar&Ge çalışmalarıyla çeşitli gökyüzü ve sokak şartlarında yüksek güvenlik ve performans sağlamak amaçlı lastik teknolojileri geliştiren Michelin, Primacy3 ile ıslak tabanda güvenliği üç katına çıkarıyor. Islak ve kuru tabanda fren mesafesi, sokak tutuşunun yanında, petrol kullanımı, düşük lastik sesi ile dikkatleri üst kısmına çeken Primacy3, dayanıklılık ve uzunca ömürlülüğüyle de sürücülerin beklentilerini karşılamayı muvaffak oluyor.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın