Sohbet'e Giriş

Michelin, Avrupa’nın önder perakende zinciri Euromaster ile hizmette çıtayı yükseltti

Michelin, Avrupa’nın önder perakende zinciri Euromaster ile hizmette çıtayı yükseltti

Dünyanın önde iştirak eden lastik üreticilerinden Michelin, tüketicilere daha çok hizmet ve ürün çeşitliliği sunacağı yepyeni yapılanmasıyla profesyonel lastik bayi ağında değişime imzasını atıyor. 17 ülkede 2 bini aşkın noktada çalışma gösteren ve lastik hizmetlerinde Avrupa öncüsü meydana iştirak eden perakende zinciri Euromaster ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde Michelin, 2013 seneyi sonuna civarı 300 bayisini Euromaster franchise çatısı altında toplayacak.

Michelin Ülkemiz, profesyonel lastik bayilerini Euromaster çatısı altında toplamak amaçlı harekete geçti. Michelin -Euromaster işbirliği bilhassa gelişen ekonomisi ve canlı pazar koşullarıyla binek araba lastiklerinde Avrupa’nın 6’ncı kocaman pazarı ve zor vasıta lastikleri sektöründe ise Avrupa’nın tek numaralı ülkesi meydana iştirak eden Ülkemiz’nin lider ve kilit rolüne işaret ediyor.

Dünyanın önde iştirak eden lastik üreticisi Michelin, yeryüzünde 17 ülkede 2 binden fazla noktada, senede 500 bin tüketiciye hizmet verici Euromaster ile bayilerine yepyeni kimlik kazandırmayı amaçlıyor. Avrupa’nın tek numaralı lastik servisi Euromaster, Avrupa’da lastik bakımında önder ve hafif otomobil bakımı hizmetlerinde uzmanlaşan tek servis ağı. Euromaster sistemine giren Michelin bayileri lastik hizmetlerinin yanında hafif otomobil bakım hizmetleri ve çeşitli ürün gamıyla da Türk tüketicilere ve müessesesel müşterilerine hizmet edecek.

Profesyonellik, kudretli servis kalitesi ve hafif otomobil bakım hizmetleriyle iddialı

Michelin, yüzde 100 iştiraki meydana iştirak eden ve lastik hizmetleri ve hafif otomobil bakımıyla ilgili profesyonel Euromaster ile Türk sürücülere ve tüketicilerine daha sıkı satın alım tecrübesi ve servis kalitesi sunmayı hem tek de alıcı memnuniyetinde sektörde çıtayı tek hamle yukarıya taşımayı amaçlıyor.

27 Kasım 2012 tarihinde gazetecilerle gerçekleştirilen hasbihal toplantısında konuşan Michelin Ülkemiz Evrensel Müdürü Marco Giuliani, Euromaster ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin sektörde hizmet kalitesinin artırılmasında mühim tek oyun oynayacağını ifade etti.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın