Sohbet'e Giriş

Markayla uğraşmayın yan sanayiye bakın

Markayla uğraşmayın yan sanayiye bakın

Skoda’nın Idare Heyeti Başkanı Winfried Vahland, Ülkemiz’ye özel olarak ilgi gösterdiğini ifade ederek, “Güçlü bir ülkesiniz, yan endüstri benzeri gelişmiş yetkinlikleriniz var şayet marka yaratmak kolay değil iş, esasen herkesin her şeyi yapması gerekmiyor” diye konuştu.
Cenevre Araba Fuarı esnasında bir araya ‘geldiğimiz Skoda Idare Heyeti Başkanı Profesyonel. Dr. Winfried Vahland Skoda markasının Ülkemiz’yi uzunca seneler öncesinde keşfettiğini, fakat kendisinin Ülkemiz’yi yine farklılık etmesinin iki sene öncesinde Almanya’da okuduğu dergi haberi yardımıyla meydana geldiğini ifade etti.
Alman gazetesinde bulunan “Türkiye yükseliyor” haberini okuduktan ardından iş arkadaşlarına “Bizim Ülkemiz konusunda tasarı ve stratejimiz nedir?” diye sorduğunu anlatan Vahland bunun üst kısmına Ülkemiz’yi özel verdikleri ülkeler sıralamasında üst sıralara aldıklarını anlattı.
hatay escort

“Ülkemiz’nin büyüklüğüne, 70 milyonun üzerindeki nüfusuna ve stratejik konumuna baktığımızda bu ülkede bir sürü daha çok etkin olmamız gerektiği ortadaydı” diyen Vahland bunun amaçlı harekete geçme kararı olduklarını anlatan Vahland o günleri şu şekilde anlattı:
“Avrupalı yakın komşularının kolay değil günler içinde bulunduğu bir dönemde Ülkemiz uygun fiyat açıdan çok kuvvetli bir imaj veriyordu. Şayet diğer taraftan Skoda olarak Ülkemiz’de bir takım Ortadoğu ülkelerinde olduğumuz civarı dahi iyi satmıyorduk.Oysa bu gibi bir muvaffakiyet amaçlı gerekli meydana gelen, güzel bir ithalatçı, ortak bir geliyor olacak fikri ve güzel bir ürün yelpazesi benzeri üç ana unsura da sahiptik.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın