Sohbet'e Giriş

Mandela’nın kızı geldi ve Yetim kutlama

Mandela’nın kızı geldi ve Yetim kutlama

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin seçimle iktidara iştirak eden önce hükümet başkanı Nelson Mandela’nın kızı; ek olarak doğrusu üvey kızı dün İstanbul’a geldi. Mozambik eskiyen hükümet başkanı Samora Machel’in öz kızı meydana iştirak eden Josina Machel’in ülkemize geliş nedeni; annesi Graça Machel’in ortağı meydana geldiği ‘Africology’ ürünlerinin İstanbul lansmanı. Catherine Deneuve ve Michelle Obama’nın da kullandığı öne sürülen, Afrika nebat özlerinden yapılmış olan bir sürü lüks bir bakım ve spa markası meydana iştirak eden Africology, bu sabah Ortaköy Bosphorus Hotel’de bir davetle tanıtılacak. Harvey Nichols İstanbul’da satılacak markanın tanıtımına Machel ile markanın öbür ortağı Renchia Drangonis de geliyor olacak.

Eylül 2006’da izdivaç eden ve Kasım 2008’de erkek çocukları Efe Paşa’yı kucaklarına meydan Bülent-Tuğçe Çavuşoğlu, evliliklerinde 2. sarsıntıyı atlatamamıştı! Tuğçe Çavuşoğlu, avukatı Kezban Hatemi aracılığıyla eşine boşanma davası açmış; sekiz ay da haneden uzaklaştırma kararı çıkarttırmıştı. Çavuşoğlu çiftinin üç sene öncesinde Amerika’da dünyaya iştirak eden erkek çocukları Efe Paşa’nın sektör bugünü doğum günüymüş.
Tuğçe Hanım, üç yaşını dolduran erkek çocuğunun doğum gününü partisini Beykoz’daki evlerde yapmış. Tuğçe Hanım’ın, ailesi ve arkadaşlarının katıldığı kutlamada, baba Bülent Çavşuoğlu natürel olarak yokmuş!

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın