Sohbet'e Giriş

Makyaj Hileleri

Makyaj Hileleri

Makyaj gerçek uygulandığında mucizeler yaratabilir. Emel tabiki kendimizi baştan yaratıp makyajı sildiğimizde tanınmayacak tek duruma gelmek değil fakat tek takım minik hilelerle şikâyetçi olduğumuz ya da minik de olsa değişim inşa etmek talep ettiğimiz bölgelerde değişim yapabiliriz. Bunun yanında az malzemeyle olabilecek en muhteşem makyaja ulaşabiliriz.
Dudaklarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız ve dolgunlaştırıcı tek kremini ya da rujunuz yoksa aşağı dudağınızın ortada bölümüne hafifçe açık tonlarında far sürebilirsiniz.
Kirpiklerinizi daha dolgun göstermek istiyorsanız üst kirpik diplerinizin tam diplerine siyah kalem çekin ve maskaranızı bunun üst kısmına uygulayın. Böylelikle kirpik kökleriniz daha kuvvetli ve gür görünür. Bu uygulamadan daha sonra maskara kullanmasanız dahi kirpikleriniz normal sürede olduğundan çok daha gür görünecektir.

Daha kocaman gözlere elde etmek istiyorsanız yapmanız gerekli olan birşey birbirlerine yakın tonlarda tek açık tek de koyu nitelik far seçmeniz. Açık nitelik farı bütün göz kapağınıza yayım ve koyu nitelik farı göz çukurunuzun üst kısmına sürdükten daha sonra hafifçe dışa gerçek dağıtın. Maskara faydalanarak göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Kemikli ve uzunca tek buruna sahipseniz burnunuzu daha düzgün göstermenin karayolu çok temel. Burnunuzun ucuna yüzünüzde kullandığınızdan tek 2 ton koyu tek fondöten uygulayın. Tek tip fondöten kullanıyorsanız bunu toprak tonlarında tek göz farıyla de yapabilirsiniz. Benzer biçimde kapsamlı tek burnunuz varsa burnunuzun yan bölümlerine bu uygulamayı inşa ederek daha dar tek burun imajı yakalayabilirsiniz.

Kategori
: Genel
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın