Sohbet'e Giriş

Makinist filmi başa sar

Makinist filmi başa sar

“22 senelik evliliğimize bu son yakışmadı!” demiş erkek çocuğunun annesi eşi Feryal Gülman’ın kendisinden boşanmak amaçlı mahkemeye müracaat ettiği ve 200 milyon TL tazminat istek ettiği Türkiye’nin en zengin 50 kişisinden biri meydana gelen 81 yaşlarındaki Kemal Gülman… 22 yıl süresince eşinin bir dediğini iki etmediğini, her şeyini onun mutluluğu amaçlı seferber ettiğini de eklemiş.
Kemal Bey’den birden çok gün öncesinde de ülkemizin en mühim bilim insanlarından Profesyonel. Dr. Şerfi Mardin, 14 senedir beraber meydana geldiği ve 2 yıl öncesinde evlendiği eşi Profesyonel. Dr. Ayşenur Saktanber’den boşanmak amaçlı mahkemeye başvurdu. Eşinin karakterinin evlendikten ardından değiştiğini argüman eden Mardin, boşanma arzuhalinde Saktanber’in sebepli sebepsiz yere kendisine bağırıp kötü söz ettiğini üstelik el ile müdahalede yer aldığını belirtmiş.

Kemal Gülman’la Şerfi Mardin’in haberlerini okurken kafamın içerisinde, Galli rock grubu Manic Street Preachers’ın, İngiltere’nin Sheffield yöresinden ‘cool’ insan Richard Hawley’le beraber yaptıkları yepyeni şarkıları ‘Rewind the Film’ (Filmi Başa Sar) çalıp duruyordu. Kemal Gülman ve Şerif Mardin şu son birden çok haftadır yaşadıklarından ardından içlerinden ‘hayatlarının filmini geriye sarmayı’ geçirdiler mi hiç bilmem şayet ben, son zamanlarda nereye gitsem bunu tahmin ediyorum.

Kategori
: Haberler
Yazar
: admin
Etiketler
:

Sizde Yorum Yapın